Licensed to Half-Mile Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/26/2017 12:43 PM
                 Gainesville Striders Invitational - 3/25/2017                 
                            www.halfmiletiming.com                             
                                   Cone Park                                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls Long Jump 7-8 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1   481 Scott, Kennedy       8 Tallahassee                       2.83m   10   
      FOUL  2.81m  2.83m         
  2   410 Harris, Kendall      6 Prodigy Athl                      2.69m    8   
      FOUL  2.69m  2.56m         
  3   124 Peterson, Jaiden     7 Central Flor                      2.46m    6   
      2.46m  1.95m  2.44m           
  4   480 Scott, Kadyn         6 Tallahassee                       2.29m    5   
      2.29m  FOUL  FOUL         
  5   628 Bradley, Syn'I       6 V12 Athletic                      2.25m    4   
      2.25m  FOUL  FOUL         
  6   529 Miller, Mariah       7 The Gainesvi                      2.22m    3   
      1.95m  1.86m  2.22m         
  7   534 Sheppard-Rentz, Ja   7 The Gainesvi                      2.11m    2   
      FOUL  FOUL  2.11m         
  8   482 Ware, Sanai          7 Tallahassee                       2.09m    1   
      2.05m  2.09m  1.58m         
  9   638 Sheppard, Katie      6 V12 Athletic                      2.06m  
      1.69m  FOUL  2.06m         
 10   171 Walton, Brianna      7 Eagles Athle                      1.93m  
      FOUL  FOUL  1.93m         
 11   452 Pollard, Kayden      6 Savannah-Cha                      1.72m  
      1.72m  1.71m  1.64m         
 12   669 Williams, Jazaria    6 West Volusia                      1.71m  
      1.71m  FOUL  FOUL         
 --   635 Lovett, Serenity     6 V12 Athletic                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 --   366 Spicer, Baley        6 Peak Perform           2.43m        DNS  
 --   474 Dickey, Londyn       7 Tallahassee                         DNS  
 --   113 Mccarthy, Megan      6 Central Flor                        DNS  
 --   356 King, Maniah         8 Peak Perform           2.74m        DNS  
 
Event 5  Girls Shot Put 7-8 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   410 Harris, Kendall      6 Prodigy Athl                   15-05.00   10   
      15-05  14-03  14-00         
  2   539 Watts, Amaya         8 The Gainesvi                   14-06.00    8   
      13-00.25  14-06  11-01         
  3   630 Dickerson, Alayah    7 V12 Athletic                   14-01.00    6   
      14-01  13-04  13-03         
  4    31 Oswald, Azalea       7 Beachside BR                   10-11.00    5   
      5-03  10-11  FOUL           
  5   528 McClintic, Lexie     6 The Gainesvi                    8-08.00    4   
      8-05  8-06  8-08         
 
Event 7  Girls Javelin Throw 7-8 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   630 Dickerson, Alayah    7 V12 Athletic                      25-09   10   
      15-04  25-09  23-03         
  2   528 McClintic, Lexie     6 The Gainesvi                      23-07    8   
      18-07  23-07  20-09         
  3   539 Watts, Amaya         8 The Gainesvi                      18-08    6   
      FOUL  17-05  18-08         
  4   452 Pollard, Kayden      6 Savannah-Cha                      16-04    5   
      16-04  11-03  14-09         
  5    31 Oswald, Azalea       7 Beachside BR                      12-01    4   
      7-10  12-01  9-09           
 
Event 21  Girls Long Jump 9 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   664 Simpson, Saleigh     8 West Volusia                      3.62m   10   
      3.62m  FOUL  FOUL         
  2   103 Bender, Alexa        8 Central Flor                      3.41m    8   
      3.05m  3.15m  3.41m         
  3   681 Johnson, Reeyona     9 Empire Athle                      3.29m    6   
      3.10m  3.09m  3.29m           
  4   361 Norman, Layla        8 Peak Perform           3.65m      3.22m    5   
      FOUL  3.22m  FOUL           
  5   110 Magzag, Nola         8 Central Flor                      2.97m    4   
      FOUL  FOUL  2.97m         
  6    81 Lane, Skye           8 Blazing Star                      2.84m    3   
      2.84m  FOUL  FOUL         
  7   408 Patterson, Cianna    8 Prime Time E                      2.68m    2   
      FOUL  FOUL  2.68m         
  8   115 Ojeda, Gianna        8 Central Flor                      2.56m    1   
      2.56m  FOUL  FOUL         
 --   444 Jackson, Milan       8 Savannah-Cha                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 --   136 Williams, Terri      8 Daytona Expr                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 --   135 Rivers, Aquila       8 Daytona Expr                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 --   197 Chrouch, Nea         9 Endurers 4 C                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 --   530 Patterson, Talisse   8 The Gainesvi                        DNS  
 --   521 Hargon, Mckenzie     8 The Gainesvi                        DNS  
 
Event 25  Girls Shot Put 9 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   518 Daniels, Asia        9 The Gainesvi                   21-09.00   10   
      16-08  21-05  21-09           
  2   443 Hall, Ivey           8 Savannah-Cha                   16-01.00    8   
      15-01  16-01  15-10         
 --   533 Seamore, Jasmine     9 The Gainesvi                        DNS  
 
Event 27  Girls Javelin Throw 9 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   518 Daniels, Asia        9 The Gainesvi                      41-09   10   
      29-07  36-06  41-09           
  2   408 Patterson, Cianna    8 Prime Time E                      27-03    8   
      21-02  27-03  18-00         
  3   115 Ojeda, Gianna        8 Central Flor                      23-08    6   
      18-03  17-07  23-08         
  4   197 Chrouch, Nea         9 Endurers 4 C                      19-11    5   
      16-07  19-11  15-08         
  5   444 Jackson, Milan       8 Savannah-Cha                      19-07    4   
      19-07  14-11  12-06           
  6   568 Adams, Arlyssia      8 Torrin Lawre                      18-02    3   
      18-02  10-05  15-09         
 --   533 Seamore, Jasmine     9 The Gainesvi                        DNS  
 --   527 Mccall, Kiyanna      9 The Gainesvi                        DNS  
 
Event 41  Girls Long Jump 10 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   590 Crossman, Myracle    9 Unattached                        3.79m   10   
      3.54m  3.79m  3.74m         
  2   357 Mcclellan, Kenniyc  10 Peak Perform           3.96m      3.61m    8   
      3.61m  3.39m  3.52m         
  3   667 White, Alicyn       10 West Volusia                      3.53m    6   
      3.45m  3.53m  2.90m         
  4   476 Graham, Denae        9 Tallahassee                       3.40m    5   
      3.40m  FOUL  3.40m         
  5   114 Meyer, Veronica      9 Central Flor                      3.20m    4   
      2.92m  3.20m  FOUL         
  6   475 Drake, Mariah        9 Tallahassee                       3.14m    3   
      FOUL  FOUL  3.14m         
  7   441 Campbell, Tamia      9 Savannah-Cha                      3.10m    2   
      FOUL  3.10m  2.95m         
  8   358 Mcclellon, Aaliyha   9 Peak Perform           3.35m      3.09m    1   
      3.09m  2.62m  2.69m         
  9   573 Higgins, Kyla        9 Torrin Lawre                      2.90m  
      2.90m  2.67m  2.53m         
 --   355 Johnson, Kenadee     9 Peak Perform           3.04m        DNS  
 
Event 45  Girls Shot Put 10 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   450 Ogden, Mariah        9 Savannah-Cha                   19-05.00   10   
      16-00.25  19-05  19-02         
  2   130 Gaines, Hallabraci  10 Daytona Expr                   17-06.00    8   
      16-07  16-02  17-06         
  3   133 Parker, Zanell       9 Daytona Expr                   15-00.50    6   
      10-11  13-03  15-00.50         
  4   703 Muhammad, Sage      11 Unattached                     14-04.00    5   
      12-07  13-00  14-04           
 --   523 James, Dazzlyn       9 The Gainesvi                        DNS  
 
Event 47  Girls Javelin Throw 10 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   131 Hayes, Rihanna       9 Daytona Expr                      40-08   10   
      34-07  26-10  40-08           
  2   130 Gaines, Hallabraci  10 Daytona Expr                      26-09    8   
      24-06  26-09  25-03         
  3   133 Parker, Zanell       9 Daytona Expr                      21-10    6   
      21-10  18-08  19-03         
 --   523 James, Dazzlyn       9 The Gainesvi                        DNS  
 
Event 61  Girls Long Jump 11 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   343 Wright, Khalia      10 Palatka Glid                      4.20m   10   
      4.00m  4.08m  4.20m         
  2   479 Nunn, Micah         10 Tallahassee                       3.95m    8   
      3.64m  3.95m  3.86m         
  3   442 Eason, Amayah       11 Savannah-Cha                      3.59m    6   
      3.59m  FOUL  3.53m         
  4   472 Baker, Danae        11 Tallahassee                       3.51m    5   
      3.41m  3.51m  3.31m         
  5   535 Sheppard-Rentz, Rh  10 The Gainesvi                      3.42m    4   
      FOUL  3.21m  3.42m         
  6   132 Lopez, Aryanna      10 Daytona Expr                      3.10m    3   
      3.10m  2.99m  3.01m         
  7   680 Brown, Zahmya       11 Empire Athle                      3.05m    2   
      FOUL  2.97m  3.05m         
  8   629 Carter, Hayleigh    11 V12 Athletic                      2.76m    1   
      2.76m  2.60m  2.52m           
 --   536 Strickland, Claude  10 The Gainesvi                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 --   571 Ellison, Sa'Mari    10 Torrin Lawre                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 --   525 Keith, Kimora       11 The Gainesvi                        DNS  
 --   107 Jackson, Story      11 Central Flor                        DNS  
 
Event 63  Girls Discus Throw 11 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   440 Campbell, Dimaia    10 Savannah-Cha                      42-05   10   
      29-00  42-02  42-05         
  2   703 Muhammad, Sage      11 Unattached                        33-08    8   
      29-06  FOUL  33-08           
  3   515 Berry, Alexis       10 The Gainesvi                      31-02    6   
      FOUL  31-02  FOUL         
 
Event 65  Girls Shot Put 11 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   440 Campbell, Dimaia    10 Savannah-Cha                   20-00.00   10   
      19-07.50  19-03  20-00         
  2   696 Muhammad, Siberya   11 Unattached                     19-05.00    8   
      17-00  16-02  19-05           
  3   663 Ford, Caprice       11 West Volusia                   18-03.00    6   
      15-01  18-03  16-05.50         
 --   515 Berry, Alexis       10 The Gainesvi                        DNS  
 
Event 67  Girls Javelin Throw 11 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   265 Gaines, Sanaii      10 Florida East                      59-00   10   
      52-10  FOUL  59-00         
  2   442 Eason, Amayah       11 Savannah-Cha                      40-02    8   
      40-02  34-08  33-04         
  3   536 Strickland, Claude  10 The Gainesvi                      38-03    6   
      25-01  35-04  38-03         
  4   440 Campbell, Dimaia    10 Savannah-Cha                      35-06    5   
      35-06  28-10  30-08         
  5   515 Berry, Alexis       10 The Gainesvi                      34-02    4   
      31-08  34-02  31-02         
  6   703 Muhammad, Sage      11 Unattached                        23-01    3   
      17-01  23-01  18-01           
 
Event 81  Girls Long Jump 12 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   661 Allen, Shamia       11 West Volusia                      4.30m   10   
      4.10m  4.30m  4.30m         
  2    40 Kennedy, Alexandri  12 Big Bend Str                      4.04m    8   
      FOUL  4.04m  3.95m         
  3   264 Beans, Tyja         11 Florida East                      4.01m    6   
      3.90m  3.81m  4.01m         
  4    48 Vickers, Charkiyah  12 Big Lake Tra                      3.78m    5   
      3.61m  3.78m  3.51m          
  5   665 Simpson, Sarai      11 West Volusia                      3.49m    4   
      3.35m  3.49m  3.32m         
  6   363 Richardson, Sri La  11 Peak Perform           3.04m      3.37m    3   
      2.93m  3.37m  3.34m         
  7   201 Slater, Jakayla     11 Endurers 4 C                      3.32m    2   
      3.23m  3.32m  3.28m         
  8   637 Shelnutt, Laura     11 V12 Athletic                      3.30m    1   
      3.28m  3.04m  3.30m         
  9   574 Williams, Tenerick  11 Torrin Lawre                      3.26m  
      FOUL  3.02m  3.26m         
 10   445 Jackson, Teliyah    11 Savannah-Cha                      3.20m  
      FOUL  3.20m  FOUL         
 11   359 Mirel, Madhumati    11 Peak Perform           3.65m      3.19m  
      FOUL  3.00m  3.19m         
 12   111 Mason, Calista      11 Central Flor                      2.92m  
      FOUL  2.82m  2.92m           
 --   449 Lovett, Keyera      11 Savannah-Cha                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 --   256 Gray, Jaziell       11 Evolution Sp                        DNS  
 
Event 85  Girls Shot Put 12 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   665 Simpson, Sarai      11 West Volusia                   32-02.00   10   
      27-06  27-01  32-02           
  2   282 Payne, Quintavia    11 Jax Pal                        20-05.00    8   
      19-09  FOUL  20-05         
  3   445 Jackson, Teliyah    11 Savannah-Cha                   16-10.00    6   
      FOUL  16-04  16-10         
 
Event 87  Girls Javelin Throw 12 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   702 Muhammad, Sibreya   12 Unattached                        28-01   10   
      27-01  28-01  25-02           
 --   629 Carter, Hayleigh    11 V12 Athletic                        DNS  
 
Event 101  Girls Long Jump 13 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   682 Johnson, Camille    13 Empire Athle                      4.70m   10   
      4.70m  FOUL  4.54m           
  2   266 Harris, Ziona       12 Florida East                      4.50m    8   
      4.27m  FOUL  4.50m         
  3   666 Walker, Tinaya      12 West Volusia                      4.24m    6   
      4.15m  4.24m  3.86m         
  4   116 Ojeda, Vianney      12 Central Flor                      4.05m    5   
      3.90m  4.05m  3.96m         
  5   446 Jordan, Malaysia    13 Savannah-Cha                      3.83m    4   
      3.83m  3.49m  3.68m         
  6   524 Jones, Laila        12 The Gainesvi                      3.78m    3   
      3.36m  3.26m  3.78m         
  7   589 Chin, Karene        13 Unattached             3.79m      3.45m    2   
      3.45m  3.16m  3.30m           
  8   537 Valdez, KiJionea    13 The Gainesvi                      3.41m    1   
      3.41m  FOUL  FOUL         
  9   109 Laczko, Ashland     12 Central Flor                      3.36m  
      FOUL  3.14m  3.36m         
 10   519 Ford, Re'Niya       12 The Gainesvi                      3.15m  
      3.15m  FOUL  2.65m         
 11   448 Lovett, Desiree     12 Savannah-Cha                      2.88m  
      2.88m  2.87m  FOUL         
 --   162 Douglas, Natalia    12 Eagles Athle                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 --    48 Vickers, Charkiyah  12 Big Lake Tra                        DNS  
 
Event 103  Girls Discus Throw 13 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   691 Kelly, Damoni       13 Epitome                           81-10   10   
      78-07  74-04  81-10           
  2    32 Oswald, Lila        12 Beachside BR                      41-03    8   
      FOUL  41-03  36-08           
 
Event 105  Girls Shot Put 13 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   691 Kelly, Damoni       13 Epitome                        38-07.00   10   
      38-00  37-00  38-07           
  2   446 Jordan, Malaysia    13 Savannah-Cha                   27-02.00    8   
      26-06  26-01  27-02         
  3   448 Lovett, Desiree     12 Savannah-Cha                   20-05.00    6   
      20-05  FOUL  20-02         
 
Event 119  Girls Long Jump 14 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   473 Crump, Symone       13 Tallahassee                       3.79m   10   
      FOUL  3.79m  3.38m           
  2    34 Ziade, Hagen        13 Beachside BR                      3.40m    8   
      3.36m  3.25m  3.40m         
  3   451 Perry, Trinity      13 Savannah-Cha                     J3.40m    6   
      3.40m  FOUL  FOUL         
  4   407 Crowell, Jalin      13 Prime Time E                      2.81m    5   
      2.81m  FOUL  FOUL         
 --    33 Ziade, Brooke       13 Beachside BR                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 --   483 Williams, Antraniy  13 Tallahassee                        FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 --   200 Hughes, A'Naiyha    13 Endurers 4 C                        DNS  
 
Event 121  Girls Discus Throw 14 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   701 Muhammad, Saleena   14 Unattached                        48-11   10   
      FOUL  48-11  47-00           
  2   166 Lee, Deborah        13 Eagles Athle                      42-09    8   
      42-09  41-07  40-01         
  3   522 Harris, Alexandrin  13 The Gainesvi                      33-07    6   
      32-07  33-00  33-07         
 
Event 123  Girls Shot Put 14 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   633 Greene, Amaya       13 V12 Athletic                   31-00.00   10   
      29-08  29-09  31-00         
  2   473 Crump, Symone       13 Tallahassee                    25-06.00    8   
      25-00  25-06  23-10         
  3   166 Lee, Deborah        13 Eagles Athle                   22-02.00    6   
      21-03  22-01  22-02         
  4   701 Muhammad, Saleena   14 Unattached                     19-08.00    5   
      16-09  19-08  FOUL           
  5    33 Ziade, Brooke       13 Beachside BR                   19-02.00    4   
      17-00  FOUL  19-02         
  6   522 Harris, Alexandrin  13 The Gainesvi                   16-02.00    3   
      15-00  15-08  16-02         
 --   407 Crowell, Jalin      13 Prime Time E                        DNS  
 
Event 137  Girls Long Jump 15-18 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   447 Jordan, Nysha       14 Savannah-Cha                      4.98m   10   
      4.92m  4.98m  4.72m           
  2     4 Collins, Asherah    15 Athletics Ac           4.87m      4.95m    8   
      4.69m  4.95m  4.94m           
  3   117 Parker, Alerie      14 Central Flor                      4.43m    6   
      4.19m  3.99m  4.43m           
  4   106 Jackson, Lyric      16 Central Flor                      3.94m    5   
      3.71m  3.53m  3.94m           
  5    49 Vickers, Patriana   14 Big Lake Tra                      3.82m    4   
      3.53m  FOUL  3.82m           
  6   262 Pierre, Stacey      15 Evolution Sp                      3.72m    3   
      FOUL  3.66m  3.72m           
 
Event 139  Girls Discus Throw 15-18 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   700 Muhammad, Sorcha    15 Unattached                        58-04   10   
      58-00  58-04  FOUL           
  2   602 Schramm, Felicity   16 Unattached             40-00      44-02    8   
      44-02  41-00  FOUL           
  3   163 Herring, Kierra     15 Eagles Athle                      36-08    6   
      33-00  FOUL  36-08         
 
Event 141  Girls Shot Put 15-18 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   700 Muhammad, Sorcha    15 Unattached                     22-08.00   10   
      22-07  22-08  20-11           
 --   447 Jordan, Nysha       14 Savannah-Cha                        DNS  
 --   163 Herring, Kierra     15 Eagles Athle                        DNS  
 
Event 177  Girls Javelin Throw 6 & under
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   517 Cafarelli, Elizaet   5 The Gainesvi                      23-07   10   
      FOUL  16-10  23-07           
 
Event 173  Girls Long Jump 6 & under
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   605 Terry, Mackenzie     5 Unattached                        2.16m   10   
      2.16m  FOUL  FOUL         
  2   516 Brown, Melanie       5 The Gainesvi                      2.11m    8   
      1.66m  2.11m  1.88m           
  3   128 Cutler, Tiara        4 Daytona Expr                      1.45m    6   
      1.45m  FOUL  FOUL         
 --   517 Cafarelli, Elizaet   5 The Gainesvi                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 --   572 Ellison, Sa'Mia      4 Torrin Lawre                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 --   342 Wellon, Bre'yana     4 Palatka Glid                       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 --   662 Dixon, Markayla      5 West Volusia                        DNS  
 --   631 Godbolt, Deja        3 V12 Athletic                        DNS  
 --    47 Anderson, Jariyas    5 Big Lake Tra                        DNS  
 --   367 Spicer, Marley       5 Peak Perform           1.82m        DNS  
 --   202 Turner, Kirstyn      5 Endurers 4 C                        DNS  
 
Event 135  Girls 3000 Meter Run 14 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   104 Bodrato, Mya        13 Central Flor                   11:18.77   10   
 
Event 153  Girls 3000 Meter Run 15-18 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   334 Petersen, Emma      14 Ocala Distan        13:40.00   13:16.07   10   
 
Event 9  Girls 100 Meter Dash 7-8 year old
============================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1   421 Reed, Dasia          7 Running For                       15.12q  2 
  2   481 Scott, Kennedy       8 Tallahassee            15.50      16.48q  1 
  3   628 Bradley, Syn'I       6 V12 Athletic                      16.84q  4 
  4    92 Trent, Reginae       6 Blazing Star                      16.89q  3 
  5   233 Strother, Erin       7 Epitome                           17.14q  1 
  6   534 Sheppard-Rentz, Ja   7 The Gainesvi                      17.15q  1 
  7   638 Sheppard, Katie      6 V12 Athletic                      17.51q  2 
  8   169 Patterson, Kimora    6 Eagles Athle                      17.54q  1 
  9   636 Medley, Davika       6 V12 Athletic           18.00      17.67   3 
 10   693 Sherrod, Kaylan      7 Epitome                           17.93   5 
 11   161 Courtney, Arianna    6 Eagles Athle                      18.04   5 
 12   599 Kirby, Priscilla     7 Unattached                        18.10   4 
 13   227 Lee, Londyn          6 Epitome                           18.11   5 
 14   228 Lee, Parris          7 Epitome                           18.12   2 
 15   224 Bow, Jadyn           8 Epitome                           18.16   5 
 16   124 Peterson, Jaiden     7 Central Flor                      18.22   5 
 17   482 Ware, Sanai          7 Tallahassee                       18.55   2 
 18   410 Harris, Kendall      6 Prodigy Athl                      18.78   3 
 19   467 Snyder, Dakota       6 Speed Academ           18.10      18.84   4 
 20   669 Williams, Jazaria    6 West Volusia           19.26      19.00   5 
 21   277 Desir, Kayden        6 Jax Pal                           19.32   5 
 22    11 Newton, Amiya        6 Athletics Ac                      19.42   4 
 23   480 Scott, Kadyn         6 Tallahassee                       19.97   1 
 24   366 Spicer, Baley        6 Peak Perform           18.00      20.07   2 
 25   452 Pollard, Kayden      6 Savannah-Cha                      20.10   1 
 26   529 Miller, Mariah       7 The Gainesvi                      20.12   3 
 27   635 Lovett, Serenity     6 V12 Athletic                      20.22   4 
 28   281 Obeng, Victoria      7 Jax Pal                           20.38   3 
 29    30 Jacobs, Lyla         7 Beachside BR                      20.53   3 
 30   279 Fisher, Ariya        6 Jax Pal                           21.27   1 
 31   630 Dickerson, Alayah    7 V12 Athletic                      21.32   3 
 32   539 Watts, Amaya         8 The Gainesvi                      22.24   4 
 33    31 Oswald, Azalea       7 Beachside BR                      24.14   2 
 --   474 Dickey, Londyn       7 Tallahassee                         DNS   4 
 --   280 Harpe, Madison       6 Jax Pal                             DNS   2 
 
Event 29  Girls 100 Meter Dash 9 year old
============================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
  1   664 Simpson, Saleigh     8 West Volusia           14.72      14.95q  3 
  2   443 Hall, Ivey           8 Savannah-Cha           14.00      15.62q  1 
  3   530 Patterson, Talisse   8 The Gainesvi                      15.85q  2 
  4   424 Waters, Jayla        8 Running For                       16.32q  1 
  5   183 Littles, Tyra        8 Empire Athle           14.02      16.33q  2 
  6    89 Sellers, Chasity     8 Blazing Star                      16.40q  3 
  7   540 Wilkinson, Tionna    8 The Gainesvi                      16.42q  1 
  8     9 Lewis, Ameatria      9 Athletics Ac                      16.48q  1 
  9   110 Magzag, Nola         8 Central Flor                      16.74   3 
 10    88 Middleton, Jehzari   8 Blazing Star                      16.75   3 
 11   408 Patterson, Cianna    8 Prime Time E                      17.19   2 
 12   286 Williams, Ja'Niyah   8 Jax Pal                           17.20   1 
 13    87 Meeks, Shakhloe      8 Blazing Star                      17.62   1 
 14   197 Chrouch, Nea         9 Endurers 4 C           17.00      17.71   3 
 15    81 Lane, Skye           8 Blazing Star                      17.75   1 
 16   136 Williams, Terri      8 Daytona Expr                      18.02   1 
 17   416 Coleman, Laryn       8 Running For                       18.48   2 
 18   527 Mccall, Kiyanna      9 The Gainesvi                      19.36   3 
 19   115 Ojeda, Gianna        8 Central Flor                      19.69   2 
 20   518 Daniels, Asia        9 The Gainesvi                      19.71   3 
 21   444 Jackson, Milan       8 Savannah-Cha                      21.31   2 
 --   568 Adams, Arlyssia      8 Torrin Lawre                        DNS   2 
 --   521 Hargon, Mckenzie     8 The Gainesvi                        DNS   3 
 --   533 Seamore, Jasmine     9 The Gainesvi                        DNS   2 
 
Event 49  Girls 100 Meter Dash 10 year old
============================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
  1   165 Herring, Saniyah    10 Eagles Athle           14.10      14.98q  2 
  2   468 Snyder, Destiny      9 Speed Academ           14.71      15.14q  1 
  3   590 Crossman, Myracle    9 Unattached             15.20      15.37q  2 
  4   667 White, Alicyn       10 West Volusia           15.23      15.38q  3 
  5   689 McCloud, Ebony      10 Eagles Athle                      15.46q  1 
  6    38 Butler, Tre'Sure     9 Big Bend Str                      15.94q  3 
  7   441 Campbell, Tamia      9 Savannah-Cha                      16.35q  1 
  8   134 Prince, Tyrence      9 Daytona Expr                      16.47q  2 
  9   125 Henry, Asia         10 Charger Elit                      16.48   2 
 10   450 Ogden, Mariah        9 Savannah-Cha           10.00      16.72   3 
 11   131 Hayes, Rihanna       9 Daytona Expr                      16.90   2 
 12   226 Lamar, Samiya        9 Epitome                           17.09   1 
 13   461 Adams, LyNiah       10 Speed Academ           16.50      17.32   3 
 14   324 Shirley, Ayonna     10 Need4Speed                        17.58   2 
 15    29 Jacobs, Jacey        9 Beachside BR                      17.91   1 
 16   133 Parker, Zanell       9 Daytona Expr                      19.64   3 
 17   284 Taylor, Mia          9 Jax Pal                           20.23   3 
 --   355 Johnson, Kenadee     9 Peak Perform           15.00        DNS   1 
 --   418 Henry, Dashonique    9 Running For                         DNS   2 
 --   523 James, Dazzlyn       9 The Gainesvi                        DNS   1 
 
Event 69  Girls 100 Meter Dash 11 year old
============================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
  1    41 Richardson, Channe  11 Big Bend Str                      14.23q  1 
  2   360 Norman, Aniya       10 Peak Perform           14.00      14.47q  3 
  3   259 Johnson, Ruth       11 Evolution Sp                      14.73q  2 
  4     7 Hicks, Nilah        11 Athletics Ac           14.90      14.77q  2 
  5    83 Mack, Zamaria       10 Blazing Star                      14.80q  3 
  6   343 Wright, Khalia      10 Palatka Glid           14.00      14.84q  2 
  7   472 Baker, Danae        11 Tallahassee            16.00      14.93q  2 
  8   265 Gaines, Sanaii      10 Florida East           13.80      14.96q  1 
  9   364 Rochelle, Sanihya   10 Peak Perform           15.00      15.23   1 
 10   325 White, Asia         11 Need4Speed                        15.24   2 
 11   442 Eason, Amayah       11 Savannah-Cha                      15.28   3 
 12   105 Fisher, Ayla        10 Central Flor                      15.30   3 
 13   126 Parks, Leila        10 Charger Elit                      15.57   3 
 14   198 Curry, Laura        11 Endurers 4 C           15.04      15.59   1 
 15   535 Sheppard-Rentz, Rh  10 The Gainesvi                      15.71   1 
 16   353 Carter, Tamyrah     10 Peak Perform           14.00      15.99   3 
 17   639 White, Jadan        10 V12 Athletic                      16.65   1 
 18   132 Lopez, Aryanna      10 Daytona Expr                      16.67   2 
 19   107 Jackson, Story      11 Central Flor                      16.78   2 
 20   663 Ford, Caprice       11 West Volusia                      17.79   3 
 --   283 Shy, Gabrielle      10 Jax Pal                             DNS   1 
 
Event 89  Girls 100 Meter Dash 12 year old
============================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
  1   570 Coleman, Armanie    11 Torrin Lawre                      13.17q  2 
  2   588 Brazell, Serenity   12 Unattached             13.02      13.53q  1 
  3   339 Mosley, Simone      12 Palatka Glid           13.50      13.83q  2 
  4    86 Mckennon, Joi       11 Blazing Star                      13.96q  1 
  5   170 Riess, Jaden        11 Eagles Athle           14.50      14.00q  2 
  6    90 Tabon, Shylah       11 Blazing Star                      14.07q  3 
  7   164 Herring, Makaila    12 Eagles Athle           14.00      14.17q  3 
  8   661 Allen, Shamia       11 West Volusia           14.01      14.27q  3 
  9    79 Allen, Zion         11 Blazing Star                      14.34   2 
 10   229 Peterson, Anara     11 Epitome                           14.50   1 
 11   234 Walker, Zaria       11 Epitome                           14.80   3 
 12   449 Lovett, Keyera      11 Savannah-Cha                      14.91   2 
 13   172 Walton, Jacaria     11 Eagles Athle           14.50      15.15   1 
 14   256 Gray, Jaziell       11 Evolution Sp                      15.68   2 
 15   538 Villa, Brianna      11 The Gainesvi                      15.86   1 
 16   531 Peterson, Averionn  11 The Gainesvi                      15.99   1 
 17   201 Slater, Jakayla     11 Endurers 4 C                      16.46   1 
 18   111 Mason, Calista      11 Central Flor                      16.60   3 
 19   282 Payne, Quintavia    11 Jax Pal                           18.70   3 
 
Event 107  Girls 100 Meter Dash 13 year old
============================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
  1   230 Peterson, Terren    12 Epitome                           13.27q  1 
  2   129 Denson, Khianni     12 Daytona Expr                      13.38q  4 
  3   683 Booker, Kaniya      13 Empire Athle                      13.46q  1 
  4   253 Carr, Jarvia        12 Evolution Sp           13.01      13.53q  3 
  5   666 Walker, Tinaya      12 West Volusia           13.75      13.67q  1 
  6   465 Hemmings, Dinae     12 Speed Academ           13.67      13.75q  2 
  7   266 Harris, Ziona       12 Florida East           12.90      13.88q  4 
  8   138 Zellner, D'Arri     13 Daytona Expr                      14.24q  4 
  9   362 Reynolds, Sakaiyah  12 Peak Perform           14.00      14.32   1 
 10   225 Fitzgerald, Vivica  12 Epitome                           14.38   4 
 11   116 Ojeda, Vianney      12 Central Flor                      14.42   1 
 12    12 Pope, Takeya        12 Athletics Ac                      14.49   1 
 13   519 Ford, Re'Niya       12 The Gainesvi                      14.65   2 
 14   463 Baker, Evynn        12 Speed Academ                      14.70   3 
 15   532 Rellevent, Queen    12 The Gainesvi                      14.71   2 
 16   524 Jones, Laila        12 The Gainesvi                      14.97   4 
 17   589 Chin, Karene        13 Unattached             14.57      15.03   3 
 18   354 Daniels, Ji'Merriy  12 Peak Perform           14.00      15.08   2 
 19   537 Valdez, KiJionea    13 The Gainesvi                      15.09   3 
 20   692 Pough, Sudria       13 Epitome                           15.19   2 
 21    10 Lewis, Da'Niya      12 Athletics Ac                      15.61   2 
 22   184 Schwab, Olivia      12 Empire Athle                      16.15   3 
 23   109 Laczko, Ashland     12 Central Flor                      16.22   2 
 24   448 Lovett, Desiree     12 Savannah-Cha                      17.44   1 
 25    32 Oswald, Lila        12 Beachside BR                      20.72   4 
 --   127 Whitfield, Fiona    12 Charger Elit                        DNS   4 
 --   232 Sampson, Faith      12 Epitome                             DNS   3 
 
Event 125  Girls 100 Meter Dash 14 year old
============================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
  1   137 Wright, Cydney      13 Daytona Expr           12.40      12.54q  3 
  2    39 Harden, Miahna      13 Big Bend Str                      13.23q  3 
  3   632 Godbolt, Reva       14 V12 Athletic           12.80      13.36q  1 
  4   326 White, Azaria       13 Need4Speed                        13.41q  1 
  5   633 Greene, Amaya       13 V12 Athletic                      13.56q  2 
  6   252 Beauford, Ashari    13 Evolution Sp           12.91      13.73q  1 
  7    16 Steele, Trinity     13 Athletics Ac           13.78      13.86q  3 
  8   365 Smith, Kaniyah      14 Peak Perform           13.60      14.78q  2 
  9   483 Williams, Antraniy  13 Tallahassee                       14.80   3 
 10   420 Moultrie, Asha      14 Running For                       14.83   2 
 11   166 Lee, Deborah        13 Eagles Athle           14.00      14.84   3 
 12     8 Jones, Denaysha     13 Athletics Ac                      14.92   1 
 13   473 Crump, Symone       13 Tallahassee                       15.05   1 
 14    34 Ziade, Hagen        13 Beachside BR                      15.23   1 
 15    33 Ziade, Brooke       13 Beachside BR                      15.80   2 
 16   407 Crowell, Jalin      13 Prime Time E                      16.58   3 
 17   601 Rodriguez, Azariah  13 Unattached             16.43      16.67   2 
 18   522 Harris, Alexandrin  13 The Gainesvi                      16.97   2 
 --   668 Williams, Demetria  13 West Volusia           12.73        DNS   2 
 --   200 Hughes, A'Naiyha    13 Endurers 4 C                        DNS   3 
 
Event 143  Girls 100 Meter Dash 15-18 year old
============================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
  1   182 Davis, Tamari       15 Empire Athle           11.77      11.83q  2 
  2   254 Douglas, Hannah     14 Evolution Sp           12.11      12.76q  3 
  3   423 Tillman, Saniyah    14 Running For            11.75      12.94q  1 
  4     4 Collins, Asherah    15 Athletics Ac           12.89      12.97q  3 
  5   598 Huet, Rylee         14 Unattached             13.20      13.19q  1 
  6    85 Mckennon, Ikeriya   14 Blazing Star                      13.38q  3 
  7   592 Drew, Kristina      16 Unattached                        13.43q  2 
  8   464 Baker, Rhyan        15 Speed Academ           14.02      13.99q  1 
  9   425 Williams-Matthews,  14 Running For                       14.21   1 
 10    49 Vickers, Patriana   14 Big Lake Tra                      14.23   2 
 11   526 Marshall, Kaleo     14 The Gainesvi                      14.36   3 
 12   323 Leakes, Destynie    14 Need4Speed                        14.45   3 
 13   569 Blue, Danyelle      14 Torrin Lawre                      14.57   2 
 14   117 Parker, Alerie      14 Central Flor                      14.65   3 
 15   686 Mark, Alyssa        14 Need4Speed                        14.92   1 
 16   262 Pierre, Stacey      15 Evolution Sp                      14.97   2 
 17   422 Tarver, Brianna     14 Running For                       15.19   2 
 18   106 Jackson, Lyric      16 Central Flor                      15.26   1 
 --   591 Crumiel, Sanaa      14 Unattached             13.00        DNS   2 
 
Event 13  Girls 400 Meter Dash 7-8 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1   421 Reed, Dasia          7 Running For                     1:12.78   2  10   
  2   636 Medley, Davika       6 V12 Athletic         1:20.00    1:21.45   1   8   
  3   171 Walton, Brianna      7 Eagles Athle                    1:23.78   1   6   
  4   228 Lee, Parris          7 Epitome                         1:25.04   2   5   
  5   599 Kirby, Priscilla     7 Unattached                      1:26.02   3   4   
  6   233 Strother, Erin       7 Epitome                         1:26.98   1   3   
  7   169 Patterson, Kimora    6 Eagles Athle                    1:29.17   2   2   
  8   693 Sherrod, Kaylan      7 Epitome                         1:29.57   1   1   
  9   356 King, Maniah         8 Peak Perform                    1:31.85   3 
 10   224 Bow, Jadyn           8 Epitome                         1:32.33   3 
 11   227 Lee, Londyn          6 Epitome                         1:33.08   1 
 12   161 Courtney, Arianna    6 Eagles Athle                    1:35.15   2 
 13    92 Trent, Reginae       6 Blazing Star                    1:35.51   3 
 14    11 Newton, Amiya        6 Athletics Ac                    1:41.54   1 
 15   276 Cochran, Jasmine     6 Jax Pal                         1:45.01   2 
 16   113 Mccarthy, Megan      6 Central Flor                    1:46.53   3 
 17   277 Desir, Kayden        6 Jax Pal                         1:52.38   1 
 18    30 Jacobs, Lyla         7 Beachside BR                    1:53.47   3 
 19   281 Obeng, Victoria      7 Jax Pal                         1:59.81   1 
 20   279 Fisher, Ariya        6 Jax Pal                         2:08.34   2 
 --   280 Harpe, Madison       6 Jax Pal                             DNS   2 
 
Event 33  Girls 400 Meter Dash 9 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   604 Swart, Kyra          9 Unattached           1:08.75    1:09.16   1  10   
  2   681 Johnson, Reeyona     9 Empire Athle                    1:16.38   2   8   
  3   443 Hall, Ivey           8 Savannah-Cha         1:09.00    1:16.80   1   6   
  4   466 Hicks, Avery         8 Speed Academ         1:17.79    1:17.37   1   5   
  5    89 Sellers, Chasity     8 Blazing Star                    1:18.39   2   4   
  6    88 Middleton, Jehzari   8 Blazing Star                    1:20.65   2   3   
  7   424 Waters, Jayla        8 Running For                     1:21.30   2   2   
  8   540 Wilkinson, Tionna    8 The Gainesvi         1:09.00    1:23.64   1   1   
  9   361 Norman, Layla        8 Peak Perform         1:10.00    1:24.49   1 
 10   286 Williams, Ja'Niyah   8 Jax Pal                         1:30.77   1 
 11   110 Magzag, Nola         8 Central Flor                    1:30.91   2 
 
Event 53  Girls 400 Meter Dash 10 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1    91 Thomas, Zyaire       9 Blazing Star                    1:10.05   1  10   
  2   358 Mcclellon, Aaliyha   9 Peak Perform         1:10.00    1:11.35   1   8   
  3   520 Hamilton, Ashley     9 The Gainesvi                    1:12.79   3   6   
  4   165 Herring, Saniyah    10 Eagles Athle         1:10.00    1:13.26   1   5   
  5   476 Graham, Denae        9 Tallahassee          1:06.00    1:15.16   1   4   
  6   231 Powell, Tiffany      9 Epitome                         1:15.61   3   3   
  7   436 Jones, Maryah        9 Running Forc                    1:19.61   2   2   
  8   689 McCloud, Ebony      10 Eagles Athle                    1:21.07   1   1   
  9    38 Butler, Tre'Sure     9 Big Bend Str                    1:22.44   2 
 10   573 Higgins, Kyla        9 Torrin Lawre                    1:23.52   2 
 11   114 Meyer, Veronica      9 Central Flor                    1:24.00   1 
 12   324 Shirley, Ayonna     10 Need4Speed                      1:24.63   2 
 13   357 Mcclellan, Kenniyc  10 Peak Perform         1:10.00    1:25.70   1 
 14    80 Jerome, Jeneleah     9 Blazing Star                    1:26.80   3 
 15   475 Drake, Mariah        9 Tallahassee                     1:30.82   3 
 16   134 Prince, Tyrence      9 Daytona Expr                    1:36.21   3 
 17   418 Henry, Dashonique    9 Running For                     1:39.34   3 
 18   226 Lamar, Samiya        9 Epitome                         1:43.01   1 
 19   284 Taylor, Mia          9 Jax Pal                         1:51.10   2 
 --   125 Henry, Asia         10 Charger Elit                        DNS   2 
 --    29 Jacobs, Jacey        9 Beachside BR                        DNS   2 
 
Event 73  Girls 400 Meter Dash 11 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   285 Wilkerson, Morgan   10 Jax Pal                         1:08.64   2  10   
  2    41 Richardson, Channe  11 Big Bend Str                    1:08.74   2   8   
  3   479 Nunn, Micah         10 Tallahassee          1:08.00    1:10.13   1   6   
  4   325 White, Asia         11 Need4Speed                      1:10.63   3   5   
  5    83 Mack, Zamaria       10 Blazing Star                    1:11.06   2   4   
  6   265 Gaines, Sanaii      10 Florida East         1:05.00    1:11.39   1   3   
  7   259 Johnson, Ruth       11 Evolution Sp                    1:12.24   3   2   
  8   105 Fisher, Ayla        10 Central Flor                    1:13.16   2   1   
  9     7 Hicks, Nilah        11 Athletics Ac         1:10.00    1:13.80   1 
 10   278 English, Mia        10 Jax Pal                         1:13.96   4 
 11   340 Passmore, Ymira     10 Palatka Glid         1:10.00    1:14.93   1 
 12   167 Maddox, Janiyah     10 Eagles Athle                    1:15.38   3 
 13   341 Watts, Tre'Myia     10 Palatka Glid         1:10.00    1:15.78   1 
 14   360 Norman, Aniya       10 Peak Perform         1:08.00    1:16.80   1 
 15   108 King, Madalyn       10 Central Flor         1:18.00    1:17.01   2 
 16   198 Curry, Laura        11 Endurers 4 C         1:13.54    1:18.31   1 
 17   107 Jackson, Story      11 Central Flor                    1:18.66   3 
 18   597 Grimsley, Jayla     10 Unattached                      1:20.46   4 
 19   680 Brown, Zahmya       11 Empire Athle                    1:20.60   4 
 20   571 Ellison, Sa'Mari    10 Torrin Lawre                    1:29.26   3 
 21   639 White, Jadan        10 V12 Athletic                    1:32.07   2 
 22   353 Carter, Tamyrah     10 Peak Perform         1:15.00    1:37.55   1 
 --   536 Strickland, Claude  10 The Gainesvi                        DNS   2 
 --   126 Parks, Leila        10 Charger Elit                        DNS   3 
 --   283 Shy, Gabrielle      10 Jax Pal                             DNS   4 
 --   525 Keith, Kimora       11 The Gainesvi                        DNS   4 
 
Event 93  Girls 400 Meter Dash 12 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   588 Brazell, Serenity   12 Unattached           1:00.20      59.57   1  10   
  2    86 Mckennon, Joi       11 Blazing Star                    1:04.77   3   8   
  3   170 Riess, Jaden        11 Eagles Athle         1:03.00    1:06.36   1   6   
  4   570 Coleman, Armanie    11 Torrin Lawre                    1:06.37   3   5   
  5   164 Herring, Makaila    12 Eagles Athle         1:01.00    1:07.79   1   4   
  6   419 Joshway, Daria      12 Running For          1:04.00    1:07.88   1   3   
  7   199 France, Esperanza   12 Endurers 4 C         1:07.00    1:08.75   1   2   
  8   339 Mosley, Simone      12 Palatka Glid         1:00.00    1:08.76   1   1   
  9   229 Peterson, Anara     11 Epitome                         1:11.15   2 
 10   172 Walton, Jacaria     11 Eagles Athle         1:17.00    1:12.35   2 
 11    40 Kennedy, Alexandri  12 Big Bend Str                    1:12.89   3 
 12   538 Villa, Brianna      11 The Gainesvi                    1:14.99   2 
 13   445 Jackson, Teliyah    11 Savannah-Cha                    1:16.95   2 
 14   363 Richardson, Sri La  11 Peak Perform         1:10.00    1:20.24   1 
 15   112 Mccarthy, Kayla     11 Central Flor                    1:21.10   2 
 16   111 Mason, Calista      11 Central Flor                    1:21.91   3 
 17   359 Mirel, Madhumati    11 Peak Perform         1:10.00    1:23.03   2 
 18   168 Neal, Mohette       11 Eagles Athle                    1:24.63   3 
 19   574 Williams, Tenerick  11 Torrin Lawre                    1:29.05   3 
 20   629 Carter, Hayleigh    11 V12 Athletic                    1:30.76   2 
 21   234 Walker, Zaria       11 Epitome                         1:33.88   2 
 22   531 Peterson, Averionn  11 The Gainesvi                    1:40.89   3 
 --   594 Drummond, Kate      11 Unattached           1:10.00        DNS   1 
 
Event 111  Girls 400 Meter Dash 13 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   634 Johnson, Twaneise   12 V12 Athletic           58.00    1:00.67   1  10   
  2   368 Vreen, Kalani       12 Peak Perform           59.99    1:01.43   1   8   
  3   230 Peterson, Terren    12 Epitome                         1:03.71   3   6   
  4   129 Denson, Khianni     12 Daytona Expr                    1:04.03   2   5   
  5   258 Green, Alyia        13 Evolution Sp         1:05.00    1:05.30   1   4   
  6   253 Carr, Jarvia        12 Evolution Sp         1:03.00    1:05.99   1   3   
  7   683 Booker, Kaniya      13 Empire Athle                    1:07.14   3   2   
  8   138 Zellner, D'Arri     13 Daytona Expr                    1:08.72   2   1   
  9    12 Pope, Takeya        12 Athletics Ac         1:12.00    1:09.63   1 
 10   266 Harris, Ziona       12 Florida East         1:03.00    1:10.38   1 
 11   116 Ojeda, Vianney      12 Central Flor                    1:10.47   2 
 12   225 Fitzgerald, Vivica  12 Epitome                         1:10.97   3 
 13    48 Vickers, Charkiyah  12 Big Lake Tra                    1:11.02   2 
 14   232 Sampson, Faith      12 Epitome                         1:12.90   3 
 15   354 Daniels, Ji'Merriy  12 Peak Perform         1:12.00    1:14.34   2 
 16    10 Lewis, Da'Niya      12 Athletics Ac                    1:16.41   3 
 17   532 Rellevent, Queen    12 The Gainesvi                    1:18.80   2 
 18   362 Reynolds, Sakaiyah  12 Peak Perform         1:10.00    1:20.33   1 
 19   682 Johnson, Camille    13 Empire Athle                    1:24.19   3 
 20   109 Laczko, Ashland     12 Central Flor                    1:24.66   2 
 21   184 Schwab, Olivia      12 Empire Athle                    1:26.09   3 
 22   162 Douglas, Natalia    12 Eagles Athle                    1:30.74   2 
 --   127 Whitfield, Fiona    12 Charger Elit                        DNS   3 
 --   692 Pough, Sudria       13 Epitome                             DNS   4 
 --   465 Hemmings, Dinae     12 Speed Academ         1:08.00        DNS   1 
 
Event 129  Girls 400 Meter Dash 14 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   596 Flake, Brianna      14 Unattached           1:02.00    1:00.88   1  10   
  2   632 Godbolt, Reva       14 V12 Athletic           59.00    1:01.23   1   8   
  3   451 Perry, Trinity      13 Savannah-Cha                    1:04.11   2   6   
  4   326 White, Azaria       13 Need4Speed                      1:06.63   2   5   
  5   252 Beauford, Ashari    13 Evolution Sp         1:06.31    1:06.65   1   4   
  6   478 Jones, Amaya        13 Tallahassee          1:06.00    1:07.32   1   3   
  7   477 Graham, Naima       13 Tallahassee          1:04.00    1:07.51   1   2   
  8    16 Steele, Trinity     13 Athletics Ac         1:07.00    1:08.59   1   1   
  9    82 Lewis, Delanae      13 Blazing Star                    1:09.89   2 
 10   365 Smith, Kaniyah      14 Peak Perform         1:10.00    1:17.72   1 
 11   255 Edwards, Terriana   13 Evolution Sp                    1:20.07   3 
 12   601 Rodriguez, Azariah  13 Unattached           1:24.00    1:21.32   2 
 13   600 Rodriguez, Amarise  13 Unattached           1:24.00    1:23.09   2 
 --   593 Drummond, Allison   14 Unattached           1:07.46        DNS   1 
 --     8 Jones, Denaysha     13 Athletics Ac                        DNS   2 
 --   699 Tillman, Miracle    14 Evolution Sp                        DNS   3 
 --   104 Bodrato, Mya        13 Central Flor                        DNS   3 
 --    39 Harden, Miahna      13 Big Bend Str                        DNS   3 
 
Event 147  Girls 400 Meter Dash 15-18 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   302 Pawlosky, Isabella  14 Maine                1:00.00    1:01.21   1  10   
  2    13 Pope, Talisha       15 Athletics Ac           59.98    1:01.60   1   8   
  3    85 Mckennon, Ikeriya   14 Blazing Star                    1:03.12   2   6   
  4   699 Tillman, Miracle    14 Evolution Sp                    1:03.98   3   5   
  5    14 Pope, Tamera        17 Athletics Ac         1:05.00    1:07.29   1   4   
  6   569 Blue, Danyelle      14 Torrin Lawre                    1:08.80   3   3   
  7   526 Marshall, Kaleo     14 The Gainesvi                    1:08.97   2   2   
  8   425 Williams-Matthews,  14 Running For                     1:10.70   3   1   
  9   323 Leakes, Destynie    14 Need4Speed                      1:10.94   2 
 10   332 Fink, Ashtyn        14 Ocala Distan         1:15.00    1:12.60   1 
 11     4 Collins, Asherah    15 Athletics Ac         1:04.00    1:12.82   1 
 12   422 Tarver, Brianna     14 Running For                     1:15.09   2 
 13   106 Jackson, Lyric      16 Central Flor                    1:15.40   2 
 14   595 Fagan, Ceira        14 Unattached           1:21.00    1:18.18   2 
 15   117 Parker, Alerie      14 Central Flor                    1:18.24   2 
 16   163 Herring, Kierra     15 Eagles Athle                    1:23.32   3 
 --   254 Douglas, Hannah     14 Evolution Sp           58.63        DNS   1 
 --   591 Crumiel, Sanaa      14 Unattached           1:00.34        DNS   1 
 --   423 Tillman, Saniyah    14 Running For            57.08        DNS   1 
 
Event 37  Girls 1500 Meter Run 9 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   426 Wilson, Chabraeya    8 Running For                     6:10.44   10   
  2   462 Avalos, Kira         8 Speed Academ                    7:38.68    8   
 
Event 57  Girls 1500 Meter Run 10 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   520 Hamilton, Ashley     9 The Gainesvi                    5:41.11   10   
  2   114 Meyer, Veronica      9 Central Flor                    6:05.40    8   
  3   333 Hallick, Aliya       9 Ocala Distan         7:30.00    6:43.29    6   
 
Event 77  Girls 1500 Meter Run 11 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   340 Passmore, Ymira     10 Palatka Glid         5:45.00    5:41.50   10   
  2   417 Fraizer, Jordayn    10 Running For                     6:12.17    8   
  3   597 Grimsley, Jayla     10 Unattached                      6:24.14    6   
  4   603 Snyder, Morgan      10 Unattached                      7:11.64    5   
 --   108 King, Madalyn       10 Central Flor         6:18.00        DNS  
 
Event 97  Girls 1500 Meter Run 12 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    15 Simpson, Sarah      11 Athletics Ac                    5:39.49   10   
  2   199 France, Esperanza   12 Endurers 4 C         6:31.00    5:54.98    8   
  3   594 Drummond, Kate      11 Unattached           5:40.83    5:56.51    6   
  4   112 Mccarthy, Kayla     11 Central Flor                    6:01.72    5   
  5   637 Shelnutt, Laura     11 V12 Athletic                    6:30.02    4   
  6     6 Gonzalez, Natalie   11 Athletics Ac                    6:51.93    3   
 
Event 115  Girls 1500 Meter Run 13 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
 --     2 Caballero, Joany    12 Athletics Ac                        DNS  
 
Event 133  Girls 1500 Meter Run 14 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   593 Drummond, Allison   14 Unattached           5:10.00    5:17.03   10   
  2     5 Flugrath, Emily     13 Athletics Ac                    7:01.34    8   
  3     3 Caballero, Lesly    14 Athletics Ac                    7:25.17    6   
 
Event 151  Girls 1500 Meter Run 15-18 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   302 Pawlosky, Isabella  14 Maine                4:48.00    5:06.33   10   
  2   595 Fagan, Ceira        14 Unattached           7:05.00    6:45.15    8   
  3   602 Schramm, Felicity   16 Unattached           6:00.00    6:52.60    6   
 
Event 175  Girls 100 Meter Dash 6 & under
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   605 Terry, Mackenzie     5 Unattached             18.40      18.66   1  10   
  2   572 Ellison, Sa'Mia      4 Torrin Lawre                      19.22   1   8   
  3   516 Brown, Melanie       5 The Gainesvi                      21.25   1   6   
  4   662 Dixon, Markayla      5 West Volusia                      22.65   2   5   
  5    47 Anderson, Jariyas    5 Big Lake Tra                      23.23   1   4   
  6   202 Turner, Kirstyn      5 Endurers 4 C           19.00      23.49   1   3   
  7   367 Spicer, Marley       5 Peak Perform           19.00      24.23   1   2   
  8   342 Wellon, Bre'yana     4 Palatka Glid                      24.47   2   1   
  9   257 Gray, Skylar         5 Evolution Sp                      24.76   2 
 --   631 Godbolt, Deja        3 V12 Athletic                        DNS   1 
 
Event 9  Girls 100 Meter Dash 7-8 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
  1   421 Reed, Dasia          7 Running For            15.12      14.88   10   
  2   481 Scott, Kennedy       8 Tallahassee            16.48      16.42    8   
  3   628 Bradley, Syn'I       6 V12 Athletic           16.84      16.44    6   
  4   534 Sheppard-Rentz, Ja   7 The Gainesvi           17.15      17.19    5   
  5   169 Patterson, Kimora    6 Eagles Athle           17.54      17.28    4   
  6    92 Trent, Reginae       6 Blazing Star           16.89      17.43    3   
  7   233 Strother, Erin       7 Epitome                17.14      17.84    2   
  8   638 Sheppard, Katie      6 V12 Athletic           17.51      17.86    1   
 
Event 29  Girls 100 Meter Dash 9 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
  1   664 Simpson, Saleigh     8 West Volusia           14.95      14.97   10   
  2   443 Hall, Ivey           8 Savannah-Cha           15.62      15.38    8   
  3   530 Patterson, Talisse   8 The Gainesvi           15.85      15.54    6   
  4   183 Littles, Tyra        8 Empire Athle           16.33      16.13    5   
  5    89 Sellers, Chasity     8 Blazing Star           16.40      16.44    4   
  6   424 Waters, Jayla        8 Running For            16.32      16.64    3   
  7     9 Lewis, Ameatria      9 Athletics Ac           16.48      16.82    2   
  8   540 Wilkinson, Tionna    8 The Gainesvi           16.42      17.39    1   
 
Event 49  Girls 100 Meter Dash 10 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
  1   165 Herring, Saniyah    10 Eagles Athle           14.98      14.64   10   
  2   468 Snyder, Destiny      9 Speed Academ           15.14      14.72    8   
  3   590 Crossman, Myracle    9 Unattached             15.37      15.00    6   
  4   667 White, Alicyn       10 West Volusia           15.38      15.08    5   
  5   689 McCloud, Ebony      10 Eagles Athle           15.46      15.59    4   
  6    38 Butler, Tre'Sure     9 Big Bend Str           15.94      15.86    3   
  7   441 Campbell, Tamia      9 Savannah-Cha           16.35      16.29    2   
 --   134 Prince, Tyrence      9 Daytona Expr           16.47        DNS  
 
Event 69  Girls 100 Meter Dash 11 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
  1    41 Richardson, Channe  11 Big Bend Str           14.23      14.14   10   
  2     7 Hicks, Nilah        11 Athletics Ac           14.77      14.33    8   
  3   259 Johnson, Ruth       11 Evolution Sp           14.73      14.37    6   
  4   343 Wright, Khalia      10 Palatka Glid           14.84      14.47    5   
  5   265 Gaines, Sanaii      10 Florida East           14.96      14.52    4   
  6   360 Norman, Aniya       10 Peak Perform           14.47      14.66    3   
  7   472 Baker, Danae        11 Tallahassee            14.93      14.86    2   
  8    83 Mack, Zamaria       10 Blazing Star           14.80      14.88    1   
 
Event 89  Girls 100 Meter Dash 12 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
  1   570 Coleman, Armanie    11 Torrin Lawre           13.17      12.97   10   
  2   588 Brazell, Serenity   12 Unattached             13.53      13.14    8   
  3    86 Mckennon, Joi       11 Blazing Star           13.96      13.69    6   
  4    90 Tabon, Shylah       11 Blazing Star           14.07      13.81    5   
  5   339 Mosley, Simone      12 Palatka Glid           13.83      13.83    4   
  6   170 Riess, Jaden        11 Eagles Athle           14.00      14.00    3   
  7   164 Herring, Makaila    12 Eagles Athle           14.17      14.04    2   
 --   661 Allen, Shamia       11 West Volusia           14.27        DNS  
 
Event 107  Girls 100 Meter Dash 13 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
  1   253 Carr, Jarvia        12 Evolution Sp           13.53      13.22   10   
  2   465 Hemmings, Dinae     12 Speed Academ           13.75      13.30    8   
  3   230 Peterson, Terren    12 Epitome                13.27      13.44    6   
  4   266 Harris, Ziona       12 Florida East           13.88      13.56    5   
  5   129 Denson, Khianni     12 Daytona Expr           13.38      13.57    4   
  6   666 Walker, Tinaya      12 West Volusia           13.67      13.65    3   
  7   683 Booker, Kaniya      13 Empire Athle           13.46      13.67    2   
  8   138 Zellner, D'Arri     13 Daytona Expr           14.24      14.22    1   
 
Event 125  Girls 100 Meter Dash 14 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
  1   137 Wright, Cydney      13 Daytona Expr           12.54      12.55   10   
  2    39 Harden, Miahna      13 Big Bend Str           13.23      12.93    8   
  3   326 White, Azaria       13 Need4Speed             13.41      13.25    6   
  4    16 Steele, Trinity     13 Athletics Ac           13.86      13.70    5   
  5   252 Beauford, Ashari    13 Evolution Sp           13.73      13.72    4   
  6   632 Godbolt, Reva       14 V12 Athletic           13.36      13.82    3   
  7   633 Greene, Amaya       13 V12 Athletic           13.56      13.83    2   
 --   365 Smith, Kaniyah      14 Peak Perform           14.78        DNS  
 
Event 143  Girls 100 Meter Dash 15-18 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
  1   182 Davis, Tamari       15 Empire Athle           11.83      11.62   10   
  2   423 Tillman, Saniyah    14 Running For            12.94      12.38    8   
  3   254 Douglas, Hannah     14 Evolution Sp           12.76      12.95    6   
  4    85 Mckennon, Ikeriya   14 Blazing Star           13.38      13.00    5   
  5     4 Collins, Asherah    15 Athletics Ac           12.97      13.01    4   
  6   598 Huet, Rylee         14 Unattached             13.19      13.20    3   
  7   592 Drew, Kristina      16 Unattached             13.43      13.41    2   
  8   464 Baker, Rhyan        15 Speed Academ           13.99      13.99    1   
 
Event 179  Girls 4x100 Meter Relay 13 year old
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Evolution Speed Track Club  'A'                                51.04   10   
 
Event 15  Girls 800 Meter Run 7-8 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   356 King, Maniah         8 Peak Perform                    3:47.58   10   
  2   113 Mccarthy, Megan      6 Central Flor                    3:50.05    8   
  3   528 McClintic, Lexie     6 The Gainesvi                    4:21.02    6   
 
Event 35  Girls 800 Meter Run 9 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   466 Hicks, Avery         8 Speed Academ         3:00.95    3:01.34   10   
  2   426 Wilson, Chabraeya    8 Running For                     3:10.20    8   
  3   135 Rivers, Aquila       8 Daytona Expr                    3:14.66    6   
 --   462 Avalos, Kira         8 Speed Academ                        DNS  
 
Event 55  Girls 800 Meter Run 10 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   520 Hamilton, Ashley     9 The Gainesvi                    2:50.02   10   
  2    91 Thomas, Zyaire       9 Blazing Star                    2:50.26    8   
  3   231 Powell, Tiffany      9 Epitome                         2:59.86    6   
  4   130 Gaines, Hallabraci  10 Daytona Expr                    4:35.22    5   
 --   436 Jones, Maryah        9 Running Forc                        DNS  
 
Event 75  Girls 800 Meter Run 11 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   341 Watts, Tre'Myia     10 Palatka Glid                    2:48.75   10   
  2   340 Passmore, Ymira     10 Palatka Glid         2:50.00    2:52.40    8   
  3   285 Wilkerson, Morgan   10 Jax Pal                         2:55.58    6   
  4   108 King, Madalyn       10 Central Flor         3:01.00    2:56.30    5   
  5   278 English, Mia        10 Jax Pal                         2:57.94    4   
  6   417 Fraizer, Jordayn    10 Running For                     3:02.14    3   
  7   167 Maddox, Janiyah     10 Eagles Athle                    3:09.46    2   
  8   597 Grimsley, Jayla     10 Unattached                      3:13.96    1   
  9   680 Brown, Zahmya       11 Empire Athle                    3:28.57  
 --   603 Snyder, Morgan      10 Unattached                          DNS  
 
Event 95  Girls 800 Meter Run 12 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   419 Joshway, Daria      12 Running For          2:40.00    2:38.60   10   
  2   684 skoglund, Peyton    12 Unattached                      2:38.69    8   
  3   199 France, Esperanza   12 Endurers 4 C         2:35.00    2:44.00    6   
  4   112 Mccarthy, Kayla     11 Central Flor                    3:05.34    5   
  5   264 Beans, Tyja         11 Florida East         2:40.00    3:12.13    4   
  6   637 Shelnutt, Laura     11 V12 Athletic                    3:14.98    3   
  7   629 Carter, Hayleigh    11 V12 Athletic                    3:37.57    2   
  8   168 Neal, Mohette       11 Eagles Athle                    3:40.01    1   
 --   594 Drummond, Kate      11 Unattached           2:54.57        DNS  
 --    40 Kennedy, Alexandri  12 Big Bend Str                        DNS  
 
Event 113  Girls 800 Meter Run 13 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   634 Johnson, Twaneise   12 V12 Athletic         2:22.00    2:29.75   10   
  2   524 Jones, Laila        12 The Gainesvi                    3:12.52    8   
  3   162 Douglas, Natalia    12 Eagles Athle                    3:37.45    6   
 
Event 131  Girls 800 Meter Run 14 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   593 Drummond, Allison   14 Unattached           2:29.10    2:35.01   10   
  2   699 Tillman, Miracle    14 Evolution Sp                    2:56.78    8   
  3   478 Jones, Amaya        13 Tallahassee                     3:04.91    6   
  4   477 Graham, Naima       13 Tallahassee                     3:14.37    5   
  5   255 Edwards, Terriana   13 Evolution Sp                    3:29.95    4   
 --   600 Rodriguez, Amarise  13 Unattached           3:20.00        DNS  
 
Event 149  Girls 800 Meter Run 15-18 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   332 Fink, Ashtyn        14 Ocala Distan         2:51.00    2:50.76   10   
  2   686 Mark, Alyssa        14 Need4Speed                      3:01.84    8   
  3   595 Fagan, Ceira        14 Unattached           3:14.00    3:14.17    6   
  4   602 Schramm, Felicity   16 Unattached           3:00.00    3:33.80    5   
 --   302 Pawlosky, Isabella  14 Maine                2:21.00        DNS  
 --    13 Pope, Talisha       15 Athletics Ac         2:40.00        DNS  
 
Event 164  Girls 60 Meter Hurdles 7-8 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   171 Walton, Brianna      7 Eagles Athle                      14.96   10   
  2   124 Peterson, Jaiden     7 Central Flor                      15.18    8   
 
Event 166  Girls 60 Meter Hurdles 9 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   604 Swart, Kyra          9 Unattached                        12.20   2  10   
  2   103 Bender, Alexa        8 Central Flor                      13.83   1   8   
  3   361 Norman, Layla        8 Peak Perform                      13.89   1   6   
  4   135 Rivers, Aquila       8 Daytona Expr                      14.75   1   5   
  5     9 Lewis, Ameatria      9 Athletics Ac                      15.31   2   4   
 
Event 168  Girls 60 Meter Hurdles 10 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   441 Campbell, Tamia      9 Savannah-Cha                      14.58   10   
 
Event 170  Girls 60 Meter Hurdles 11 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   360 Norman, Aniya       10 Peak Perform                      11.42   10   
  2   364 Rochelle, Sanihya   10 Peak Perform                      12.91    8   
 
Event 161  Girls 60 Meter Dash 6 & under
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   605 Terry, Mackenzie     5 Unattached             11.30      11.38   1  10   
  2   572 Ellison, Sa'Mia      4 Torrin Lawre                      11.64   1   8   
  3   516 Brown, Melanie       5 The Gainesvi                      12.35   1   6   
  4   662 Dixon, Markayla      5 West Volusia                      13.15   1   5   
  5   202 Turner, Kirstyn      5 Endurers 4 C           10.00      13.27   1   4   
  6    47 Anderson, Jariyas    5 Big Lake Tra                      13.52   2   3   
  7   257 Gray, Skylar         5 Evolution Sp                      13.68   1   2   
  8   128 Cutler, Tiara        4 Daytona Expr                      14.05   2   1   
  9   342 Wellon, Bre'yana     4 Palatka Glid                      14.08   1 
 10   517 Cafarelli, Elizaet   5 The Gainesvi                      14.18   2 
 --   367 Spicer, Marley       5 Peak Perform           12.00        DNS   1 
 --   631 Godbolt, Deja        3 V12 Athletic                        DNS   2 
 
Event 11  Girls 200 Meter Dash 7-8 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   421 Reed, Dasia          7 Running For                       31.00   2  10   
  2   481 Scott, Kennedy       8 Tallahassee            32.00      34.92   1   8   
  3   636 Medley, Davika       6 V12 Athletic           35.00      35.29   1   6   
  4   628 Bradley, Syn'I       6 V12 Athletic                      35.36   2   5   
  5   534 Sheppard-Rentz, Ja   7 The Gainesvi                      35.75   2   4   
  6   228 Lee, Parris          7 Epitome                           36.06   3   3   
  7   599 Kirby, Priscilla     7 Unattached                        36.58   2   2   
  8   161 Courtney, Arianna    6 Eagles Athle                      37.50   4   1   
  9   233 Strother, Erin       7 Epitome                           37.54   3 
 10   169 Patterson, Kimora    6 Eagles Athle                      37.55   2 
 11    92 Trent, Reginae       6 Blazing Star                      37.92   3 
 12   227 Lee, Londyn          6 Epitome                           38.47   2 
 13   482 Ware, Sanai          7 Tallahassee                       38.56   4 
 14   638 Sheppard, Katie      6 V12 Athletic                      39.43   2 
 15    11 Newton, Amiya        6 Athletics Ac                      39.54   3 
 16   467 Snyder, Dakota       6 Speed Academ           40.59      40.62   1 
 17   224 Bow, Jadyn           8 Epitome                           41.06   3 
 18   635 Lovett, Serenity     6 V12 Athletic                      42.24   4 
 19   669 Williams, Jazaria    6 West Volusia                      44.12   1 
 20   277 Desir, Kayden        6 Jax Pal                           44.42   1 
 21   529 Miller, Mariah       7 The Gainesvi                      45.14   1 
 22   276 Cochran, Jasmine     6 Jax Pal                           47.17   3 
 23    30 Jacobs, Lyla         7 Beachside BR                      47.51   4 
 24   281 Obeng, Victoria      7 Jax Pal                           48.38   4 
 25   279 Fisher, Ariya        6 Jax Pal                           50.13   2 
 26   480 Scott, Kadyn         6 Tallahassee                       51.41   1 
 --   474 Dickey, Londyn       7 Tallahassee                         DNS   3 
 --   693 Sherrod, Kaylan      7 Epitome                             DNS   4 
 --   366 Spicer, Baley        6 Peak Perform           36.00        DNS   1 
 --   280 Harpe, Madison       6 Jax Pal                             DNS   3 
 
Event 31  Girls 200 Meter Dash 9 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   604 Swart, Kyra          9 Unattached             31.00      30.26   1  10   
  2   664 Simpson, Saleigh     8 West Volusia           31.50      30.87   1   8   
  3   681 Johnson, Reeyona     9 Empire Athle                      32.12   3   6   
  4   416 Coleman, Laryn       8 Running For                       33.87   2   5   
  5   466 Hicks, Avery         8 Speed Academ                      34.09   3   4   
  6   183 Littles, Tyra        8 Empire Athle                      34.14   2   3   
  7    89 Sellers, Chasity     8 Blazing Star                      34.47   2   2   
  8   540 Wilkinson, Tionna    8 The Gainesvi           31.40      34.58   1   1   
  9   286 Williams, Ja'Niyah   8 Jax Pal                           35.47   2 
 10   103 Bender, Alexa        8 Central Flor                      36.57   3 
 11   424 Waters, Jayla        8 Running For                       36.63   1 
 12    88 Middleton, Jehzari   8 Blazing Star                      37.60   2 
 13    87 Meeks, Shakhloe      8 Blazing Star                      38.10   2 
 14    81 Lane, Skye           8 Blazing Star                      38.76   1 
 15   136 Williams, Terri      8 Daytona Expr                      39.14   3 
 16   527 Mccall, Kiyanna      9 The Gainesvi                      40.38   1 
 17   568 Adams, Arlyssia      8 Torrin Lawre                      41.21   2 
 --   521 Hargon, Mckenzie     8 The Gainesvi                        DNS   1 
 --     9 Lewis, Ameatria      9 Athletics Ac                        DNS   2 
 --   530 Patterson, Talisse   8 The Gainesvi           31.30        DNS   1 
 
Event 51  Girls 200 Meter Dash 10 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   358 Mcclellon, Aaliyha   9 Peak Perform           30.00      29.63   1  10   
  2   165 Herring, Saniyah    10 Eagles Athle           31.10      30.77   1   8   
  3   468 Snyder, Destiny      9 Speed Academ           31.28      31.24   1   6   
  4   667 White, Alicyn       10 West Volusia                      31.81   2   5   
  5   590 Crossman, Myracle    9 Unattached             31.50      32.24   1   4   
  6   476 Graham, Denae        9 Tallahassee            33.00      32.26   1   3   
  7   689 McCloud, Ebony      10 Eagles Athle                      32.48   4   2   
  8    91 Thomas, Zyaire       9 Blazing Star                      32.91   2   1   
  9   450 Ogden, Mariah        9 Savannah-Cha           25.00      33.05   1 
 10   357 Mcclellan, Kenniyc  10 Peak Perform           30.00      34.42   1 
 11    38 Butler, Tre'Sure     9 Big Bend Str                      34.44   3 
 12   125 Henry, Asia         10 Charger Elit                      35.03   3 
 13   284 Taylor, Mia          9 Jax Pal                           35.45   3 
 14    80 Jerome, Jeneleah     9 Blazing Star                      35.68   3 
 15   226 Lamar, Samiya        9 Epitome                           35.73   3 
 16   461 Adams, LyNiah       10 Speed Academ           35.06      36.07   2 
 17   131 Hayes, Rihanna       9 Daytona Expr                      36.47   3 
 18   573 Higgins, Kyla        9 Torrin Lawre                      36.56   2 
 19   324 Shirley, Ayonna     10 Need4Speed                        37.01   2 
 20   134 Prince, Tyrence      9 Daytona Expr                      38.04   2 
 21    29 Jacobs, Jacey        9 Beachside BR                      41.40   2 
 --   475 Drake, Mariah        9 Tallahassee                         DNS   3 
 --   418 Henry, Dashonique    9 Running For                         DNS   3 
 --   355 Johnson, Kenadee     9 Peak Perform           33.00        DNS   1 
 
Event 71  Girls 200 Meter Dash 11 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   343 Wright, Khalia      10 Palatka Glid           28.00      29.04   1  10   
  2    41 Richardson, Channe  11 Big Bend Str                      29.14   3   8   
  3   259 Johnson, Ruth       11 Evolution Sp                      29.83   2   6   
  4     7 Hicks, Nilah        11 Athletics Ac           29.78      29.95   1   5   
  5   325 White, Asia         11 Need4Speed                        30.09   3   4   
  6   479 Nunn, Micah         10 Tallahassee            29.00      30.51   1   3   
  7   105 Fisher, Ayla        10 Central Flor                      30.87   2   2   
  8   472 Baker, Danae        11 Tallahassee            33.00      31.40   1   1   
  9   364 Rochelle, Sanihya   10 Peak Perform           31.00      31.52   1 
 10    83 Mack, Zamaria       10 Blazing Star                      31.68   3 
 11   198 Curry, Laura        11 Endurers 4 C           31.09      32.15   1 
 12   535 Sheppard-Rentz, Rh  10 The Gainesvi                      32.39   2 
 13   167 Maddox, Janiyah     10 Eagles Athle                      32.50   2 
 14   341 Watts, Tre'Myia     10 Palatka Glid           30.00      32.80   1 
 15   126 Parks, Leila        10 Charger Elit                      33.46   3 
 16   639 White, Jadan        10 V12 Athletic                      36.30   2 
 17   571 Ellison, Sa'Mari    10 Torrin Lawre                      36.64   2 
 18   132 Lopez, Aryanna      10 Daytona Expr                      37.63   3 
 19   353 Carter, Tamyrah     10 Peak Perform           29.59      39.59   1 
 --   525 Keith, Kimora       11 The Gainesvi                        DNS   2 
 --   283 Shy, Gabrielle      10 Jax Pal                             DNS   2 
 
Event 91  Girls 200 Meter Dash 12 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   588 Brazell, Serenity   12 Unattached             26.40      26.76   1  10   
  2   570 Coleman, Armanie    11 Torrin Lawre                      27.58   2   8   
  3    86 Mckennon, Joi       11 Blazing Star                      28.27   3   6   
  4   339 Mosley, Simone      12 Palatka Glid           27.00      28.69   1   5   
  5   170 Riess, Jaden        11 Eagles Athle           28.20      29.36   1   4   
  6   419 Joshway, Daria      12 Running For                       29.46   3   3   
  7    79 Allen, Zion         11 Blazing Star                      29.59   3   2   
  8   164 Herring, Makaila    12 Eagles Athle           28.00      29.68   1   1   
  9    90 Tabon, Shylah       11 Blazing Star                      29.82   2 
 10   229 Peterson, Anara     11 Epitome                           30.04   2 
 11   172 Walton, Jacaria     11 Eagles Athle           29.50      30.95   1 
 12   234 Walker, Zaria       11 Epitome                           31.49   3 
 13   449 Lovett, Keyera      11 Savannah-Cha                      31.56   3 
 14   256 Gray, Jaziell       11 Evolution Sp                      31.60   3 
 15   363 Richardson, Sri La  11 Peak Perform           30.00      31.97   1 
 16   684 skoglund, Peyton    12 Unattached                        32.45   3 
 17   538 Villa, Brianna      11 The Gainesvi                      33.01   2 
 18   201 Slater, Jakayla     11 Endurers 4 C                      33.21   3 
 19   168 Neal, Mohette       11 Eagles Athle                      33.86   2 
 20   359 Mirel, Madhumati    11 Peak Perform           29.00      34.82   1 
 21   574 Williams, Tenerick  11 Torrin Lawre                      34.86   2 
 22   531 Peterson, Averionn  11 The Gainesvi                      36.63   2 
 --   282 Payne, Quintavia    11 Jax Pal                             DNS   2 
 --   661 Allen, Shamia       11 West Volusia           29.39        DNS   1 
 
Event 109  Girls 200 Meter Dash 13 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   368 Vreen, Kalani       12 Peak Perform           26.99      25.82   1  10   
  2   253 Carr, Jarvia        12 Evolution Sp           26.60      27.10   1   8   
  3   465 Hemmings, Dinae     12 Speed Academ           27.77      27.52   1   6   
  4   634 Johnson, Twaneise   12 V12 Athletic           26.00      27.56   1   5   
  5   230 Peterson, Terren    12 Epitome                           27.60   3   4   
  6   666 Walker, Tinaya      12 West Volusia           28.95      27.70   1   3   
  7   683 Booker, Kaniya      13 Empire Athle                      27.82   4   2   
  8   129 Denson, Khianni     12 Daytona Expr                      27.97   4   1   
  9   258 Green, Alyia        13 Evolution Sp           29.53      28.08   1 
 10   225 Fitzgerald, Vivica  12 Epitome                           28.75   2 
 11   138 Zellner, D'Arri     13 Daytona Expr                      28.87   3 
 12   537 Valdez, KiJionea    13 The Gainesvi                      29.01   2 
 13   519 Ford, Re'Niya       12 The Gainesvi                      29.28   2 
 14   362 Reynolds, Sakaiyah  12 Peak Perform           29.00      29.35   1 
 15   232 Sampson, Faith      12 Epitome                           29.36   3 
 16    12 Pope, Takeya        12 Athletics Ac           29.41      29.88   1 
 17   446 Jordan, Malaysia    13 Savannah-Cha                      30.03   2 
 18   532 Rellevent, Queen    12 The Gainesvi                      30.50   3 
 19   354 Daniels, Ji'Merriy  12 Peak Perform           30.00      30.83   2 
 20   589 Chin, Karene        13 Unattached             31.35      30.98   2 
 21    48 Vickers, Charkiyah  12 Big Lake Tra                      31.04   3 
 22   692 Pough, Sudria       13 Epitome                           31.27   3 
 23    10 Lewis, Da'Niya      12 Athletics Ac                      35.38   2 
 24   184 Schwab, Olivia      12 Empire Athle                      35.41   4 
 --   682 Johnson, Camille    13 Empire Athle                        DNS   4 
 --   463 Baker, Evynn        12 Speed Academ                        DNS   3 
 --   127 Whitfield, Fiona    12 Charger Elit                        DNS   4 
 --    32 Oswald, Lila        12 Beachside BR                        DNS   2 
 
Event 127  Girls 200 Meter Dash 14 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   137 Wright, Cydney      13 Daytona Expr           25.55      25.47   1  10   
  2    39 Harden, Miahna      13 Big Bend Str                      25.86   3   8   
  3   668 Williams, Demetria  13 West Volusia           28.55      26.93   1   6   
  4   451 Perry, Trinity      13 Savannah-Cha                      27.32   2   5   
  5   326 White, Azaria       13 Need4Speed                        27.54   3   4   
  6   632 Godbolt, Reva       14 V12 Athletic           26.00      27.93   1   3   
  7   596 Flake, Brianna      14 Unattached             27.63      28.05   1   2   
  8    16 Steele, Trinity     13 Athletics Ac           27.78      28.25   1   1   
  9   252 Beauford, Ashari    13 Evolution Sp           27.71      28.56   1 
 10   478 Jones, Amaya        13 Tallahassee                       28.62   2 
 11   477 Graham, Naima       13 Tallahassee                       28.97   2 
 12    82 Lewis, Delanae      13 Blazing Star                      29.34   3 
 13     8 Jones, Denaysha     13 Athletics Ac                      30.30   3 
 14   365 Smith, Kaniyah      14 Peak Perform           29.00      30.56   1 
 15   420 Moultrie, Asha      14 Running For                       30.89   2 
 16   483 Williams, Antraniy  13 Tallahassee                       32.82   2 
 17   255 Edwards, Terriana   13 Evolution Sp                      32.85   2 
 18   601 Rodriguez, Azariah  13 Unattached             35.00      35.55   1 
 19   600 Rodriguez, Amarise  13 Unattached             36.00      35.88   2 
 --    34 Ziade, Hagen        13 Beachside BR                        DNS   2 
 --   633 Greene, Amaya       13 V12 Athletic                        DNS   3 
 --   699 Tillman, Miracle    14 Evolution Sp                        DNS   3 
 
Event 145  Girls 200 Meter Dash 15-18 year old
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   182 Davis, Tamari       15 Empire Athle           23.95      23.92   1  10   
  2   423 Tillman, Saniyah    14 Running For            25.20      25.03   1   8   
  3   254 Douglas, Hannah     14 Evolution Sp           25.38      26.50   1   6   
  4    85 Mckennon, Ikeriya   14 Blazing Star                      26.79   1   5   
  5   598 Huet, Rylee         14 Unattached             27.22      27.00   1   4   
  6   447 Jordan, Nysha       14 Savannah-Cha                      27.16   2   3   
  7   592 Drew, Kristina      16 Unattached                        27.54   2   2   
  8    14 Pope, Tamera        17 Athletics Ac           27.97      27.67   1   1   
  9   526 Marshall, Kaleo     14 The Gainesvi                      29.01   2 
 10   425 Williams-Matthews,  14 Running For                       29.18   2 
 11   464 Baker, Rhyan        15 Speed Academ           30.03      29.19   1 
 12    49 Vickers, Patriana   14 Big Lake Tra                      29.42   2 
 13   569 Blue, Danyelle      14 Torrin Lawre                      29.77   2 
 14   422 Tarver, Brianna     14 Running For                       31.09   2  31.087
 15   262 Pierre, Stacey      15 Evolution Sp                      31.09   2  31.090
 --   686 Mark, Alyssa        14 Need4Speed                          DNS   3 
 --   591 Crumiel, Sanaa      14 Unattached             26.51        DNS   1 
 --   323 Leakes, Destynie    14 Need4Speed                          DNS   3 
 
Event 181  Girls 4x400 Meter Relay 13 year old
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Evolution Speed Track Club  'A'                                  DNS  
 
Event 182  Girls 3000 Meter Run 12 year old
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   684 skoglund, Peyton    12 Unattached                     11:32.57   10   
 
            Women - 7-8 year old - Team Rankings - 8 Events Scored
===============================================================================
    1) The Gainesville Striders T  46        1) V12 Athletics              46   
    3) Tallahassee Zoom Track Clu  32        4) Running For Christ         30   
    5) EAGLES ATHLETICS            23        6) Central Florida Gliders    22   
    7) Prodigy Athletics Track Cl  18        8) Epitome                    14   
    9) Peak Performance Track Clu  10       10) BEACHSIDE BREAKERS TRACK    9   
   11) Savannah-Chatham Silver Ch   5       12) Blazing Stars               3   
 
              Women - 9 year old - Team Rankings - 9 Events Scored
===============================================================================
    1) The Gainesville Striders T  29        2) Running For Christ         28   
    2) West Volusia PAL Lightning  28        2) Empire Athletics           28   
    5) Speed Academy               27        5) Central Florida Gliders    27   
    7) Savannah-Chatham Silver Ch  26        8) Blazing Stars              16   
    9) Peak Performance Track Clu  11        9) Daytona Express            11   
   11) Prime Time Express          10       12) Athletics Academy           6   
   13) Endurers 4 Christ            5       14) Torrin Lawrence Track Clu   3   
 
             Women - 10 year old - Team Rankings - 9 Events Scored
===============================================================================
    1) Daytona Express             43        2) EAGLES ATHLETICS           30   
    3) Peak Performance Track Clu  27        4) The Gainesville Striders   26   
    5) Savannah-Chatham Silver Ch  24        6) Blazing Stars              19   
    7) West Volusia PAL Lightning  16        8) Tallahassee Zoom Track Cl  15   
    9) Speed Academy               14       10) Central Florida Gliders    12   
   11) Epitome                      9       12) Ocala Distance Project      6   
   13) Big Bend Striders            3       14) Running Force Track Club    2   
 
            Women - 11 year old - Team Rankings - 10 Events Scored
===============================================================================
    1) Palatka Gliders             53        2) Savannah-Chatham Silver C  39   
    3) Big Bend Striders           26        4) Tallahassee Zoom Track Cl  25   
    5) Peak Performance Track Clu  21        6) The Gainesville Striders   20   
    6) JAX PAL                     20        8) Florida East Coast Supers  17   
    9) Evolution Speed Track Club  14       10) Athletics Academy          13   
   11) Running For Christ          11       12) Need4Speed                  9   
   13) Central Florida Gliders      8       14) West Volusia PAL Lightnin   6   
   15) Blazing Stars                5       16) Daytona Express             3   
   17) EAGLES ATHLETICS             2       17) Empire Athletics            2   
   19) V12 Athletics                1                                           
 
             Women - 12 year old - Team Rankings - 9 Events Scored
===============================================================================
    1) Blazing Stars               27        2) West Volusia PAL Lightnin  24   
    3) Torrin Lawrence Track Club  23        4) EAGLES ATHLETICS           21   
    5) Endurers 4 Christ           18        6) Running For Christ         16   
    7) Athletics Academy           13        8) Palatka Gliders            10   
    8) Florida East Coast Superso  10        8) Central Florida Gliders    10   
    8) V12 Athletics               10       12) JAX PAL                     8   
   12) Big Bend Striders            8       14) Savannah-Chatham Silver C   6   
   15) BIG LAKE TRACK CLUB          5       16) Peak Performance Track Cl   3   
 
            Women - 13 year old - Team Rankings - 10 Events Scored
===============================================================================
    1) Epitome                     36        2) Evolution Speed Track Clu  35   
    3) V12 Athletics               25        4) Savannah-Chatham Silver C  18   
    4) Peak Performance Track Clu  18        6) Empire Athletics           16   
    7) Speed Academy               14        8) Florida East Coast Supers  13   
    9) Daytona Express             12        9) The Gainesville Striders   12   
    9) West Volusia PAL Lightning  12       12) BEACHSIDE BREAKERS TRACK    8   
   13) EAGLES ATHLETICS             6       14) Central Florida Gliders     5   
 
             Women - 14 year old - Team Rankings - 9 Events Scored
===============================================================================
    1) Tallahassee Zoom Track Clu  34        2) V12 Athletics              26   
    3) Athletics Academy           21        4) Daytona Express            20   
    4) Evolution Speed Track Club  20        6) Savannah-Chatham Silver C  17   
    7) Big Bend Striders           16        8) Need4Speed                 15   
    9) EAGLES ATHLETICS            14       10) BEACHSIDE BREAKERS TRACK   12   
   11) Central Florida Gliders     10       12) The Gainesville Striders    9   
   13) West Volusia PAL Lightning   6       14) Prime Time Express          5   
 
            Women - 15-18 year old - Team Rankings - 9 Events Scored
===============================================================================
    1) Athletics Academy           25        2) Maine                      20   
    2) Empire Athletics            20        2) Ocala Distance Project     20   
    2) Evolution Speed Track Club  20        6) Running For Christ         17   
    7) Blazing Stars               16        8) Savannah-Chatham Silver C  13   
    9) Central Florida Gliders     11       10) Need4Speed                  8   
   11) EAGLES ATHLETICS             6       12) BIG LAKE TRACK CLUB         4   
   13) Torrin Lawrence Track Club   3       14) The Gainesville Striders    2   
   15) Speed Academy                1                                           
 
              Women - 6 & under - Team Rankings - 4 Events Scored
===============================================================================
    1) The Gainesville Striders T  30        2) Torrin Lawrence Track Clu  16   
    3) West Volusia PAL Lightning  10        4) BIG LAKE TRACK CLUB         7   
    4) Endurers 4 Christ            7        4) Daytona Express             7   
    7) Peak Performance Track Clu   2        7) Evolution Speed Track Clu   2   
    9) Palatka Gliders              1