Licensed to Half-Mile Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/18/2014 07:05 AM
                Jimmy Carnes Invitational-UNIV/OPEN - 1/17/2014                
                         Gainesville Sports Commission                         
                 Stephen C. O'Connell Center: Gainesville, Fl                  
                                    Results                                    
 
Women 18-29 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   336 Henry-Robinson, Sa  26 Pure Athleti              6.92q  4 
  2   335 Freeman, Octavious  22 Pure Athleti              6.95q  3 
  3   359 King, Karene        27 Sprint tech               6.96q  4 
  4    13 Johnson, Tristie    21 Bethune-Cook              7.05q  6 
  5   156 Linson, Nakia       22 Florida A&M               7.08q  7 
  6   365 Brown, Adanaca      21 Unattached                7.18q  1 
  7   529 Stinson, Asia       19 Savanah State             7.19q  1 
  7    18 Reid, Breonca       22 Bethune-Cook              7.19q  2 
  9   502 Hill, Taylor        18 Sprint tech               7.21q  2 
 10   276 Frazier, Brianna    22 Unattached                7.25   3 
 11   521 Davis, Aluntrea     19 Savanah State             7.28   3 
 11    26 Thomas, Keyona      22 Bethune-Cook              7.28   5 
 13   157 Moodie, Christina   19 Florida A&M               7.30   3 
 13     5 Bryant, Shalaneya   22 Bethune-Cook              7.30   6 
 15   265 Evans, Jacinda      24 Life Speed                7.31   5 
 16   184 Wilkerson, Regina   24 Florida Atla              7.35   4 
 17   522 Grey, Kortney       19 Savanah State             7.38   5 
 18   256 Story, Taylor       22 Jacksonville              7.41   6 
 19   367 jackson, jasmine    23 Unattached                7.42   5 
 20   174 Hopkins, Briona     24 Florida Atla              7.44   1 
 20   192 Fluellen, Phillici  22 Florida Int'              7.44   1 
 22   479 Smith, Breann       20 Webber                    7.45   3 
 22   148 Diggs, Raven        20 Florida A&M               7.45   5 
 22    19 Richardson, Alonti  22 Bethune-Cook              7.45   7 
 25   233 Higgs, Gregria      21 Florida Memo              7.46   1 
 26   280 Irving, Vernetia    22 North Florid              7.50   7 
 26    59 Brinson, Jonina     19 Brewton-Park              7.50   5 
 28   147 Collins, Kenya      19 Florida A&M               7.51   1 
 29   291 Supal, Sharniece    22 North Florid              7.52   4 
 30   445 Ligon, Angelique    21 Warner                    7.55   3 
 30   230 Black, Krysten      21 Florida Memo              7.55   7 
 32   163 Ainsley, Elana      24 Florida Atla              7.56   5 
 32   247 Chung, Chynna Moni  22 Jacksonville              7.56   4 
 34   520 Bentley, Jade       19 Savanah State             7.58   6 
 35   518 Bartley, Shakira    19 Savanah State             7.59   7 
 36   548 Johnson, Alexia     19 Unattached                7.63   7 
 37   318 Duncanson, Kiera    19 Northwood (F              7.65   4 
 38   185 Worley, Amanda      24 Florida Atla              7.68   2 
 39   274 Chieves, Arlescia   21 North Florid              7.69   2 
 39   362 payne, reanna       19 Trufit Athle              7.69   1 
 41   331 Norwood, Tawanya    25 Peak Perform              7.73   3 
 42   470 Dawkins, Artisha    19 Webber                    7.78   7 
 43   282 Johnson, Christina  22 North Florid              7.82   6 
 44    63 Foster, Tajamian    20 Brewton-Park              7.83   2 
 45   232 Hackshaw, Deja      21 Florida Memo              7.96   4 
 46    16 Mills, Chenique     21 Bethune-Cook              8.01   7 
 47   366 davis, Vernice      19 Unattached                8.11   4 
 48   473 Livingston, Iesha   24 Webber                    8.18   6 
 49   334 johnson, shaheedra  29 Pedagogy Tra              8.32   5 
 
Women 18-29 55 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1   336 Henry-Robinson, Sa  26 Pure Athleti              6.84  
  2   335 Freeman, Octavious  22 Pure Athleti              6.90  
  3   156 Linson, Nakia       22 Florida A&M               7.00  
  4   359 King, Karene        27 Sprint tech               7.01  
  5    13 Johnson, Tristie    21 Bethune-Cook              7.02  
  6   365 Brown, Adanaca      21 Unattached                7.13  
 
Women 30-39 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   361 Harrigan-Scott, Ta  32 Tru Fit Athl              6.78q  2 
  2   364 Bailey, Aleen       34 Unattached                6.91q  5 
  3   374 Robinson, Moushaum  33 Unattached                7.06q  2 
 
Women 30-39 55 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1   361 Harrigan-Scott, Ta  32 Tru Fit Athl              6.76  
  2   364 Bailey, Aleen       34 Unattached                6.82  
 
Women 18-29 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   359 King, Karene        27 Sprint tech              24.46   1 
  2   246 Campbell, Shadaey   23 Jacksonville             24.79   4 
  3   505 Jones, Dynasty      23 Unattached               25.01   1 
  4   256 Story, Taylor       22 Jacksonville             25.06   4 
  5   276 Frazier, Brianna    22 Unattached               25.12   2 
  6   337 Muir, Carline       27 Pure Athleti             25.36   1 
  7   528 Seay-Blane, Jazy    19 Savanah State            25.50   4 
  8     5 Bryant, Shalaneya   22 Bethune-Cook             25.66   4 
  9    26 Thomas, Keyona      22 Bethune-Cook             25.74   3 
 10   189 Anu, Oriel          21 Florida Int'             25.86   6 
 11   502 Hill, Taylor        18 Sprint tech              25.87   2 
 12   529 Stinson, Asia       19 Savanah State            25.93   5 
 13   521 Davis, Aluntrea     19 Savanah State            26.02   6 
 14    19 Richardson, Alonti  22 Bethune-Cook             26.06   3 
 15   192 Fluellen, Phillici  22 Florida Int'             26.09   5 
 16   184 Wilkerson, Regina   24 Florida Atla             26.16   6 
 17   148 Diggs, Raven        20 Florida A&M              26.45   6 
 18   520 Bentley, Jade       19 Savanah State            26.53   7 
 19   230 Black, Krysten      21 Florida Memo             26.57   2 
 20   247 Chung, Chynna Moni  22 Jacksonville             26.65   7 
 21   190 Balfour, Maya       20 Florida Int'             26.71   5 
 22   178 McKelton, Whitney   24 Florida Atla             26.76   9 
 23   183 Walton, Lauren      24 Florida Atla             26.78   9 
 24   174 Hopkins, Briona     24 Florida Atla             26.88   8 
 25   280 Irving, Vernetia    22 North Florid             26.93   8 
 26   163 Ainsley, Elana      24 Florida Atla             26.99   8 
 27    61 Carr, Zuwena        19 Brewton-Park             27.15  11 
 28   233 Higgs, Gregria      21 Florida Memo             27.19   5 
 29   207 Shields, Lexis      20 Florida Int'             27.30   9 
 30   479 Smith, Breann       20 Webber                   27.38   8 
 31   185 Worley, Amanda      24 Florida Atla             27.42   8 
 32    16 Mills, Chenique     21 Bethune-Cook             27.98   8 
 33   150 Giacomucci, Ashley  19 Florida A&M              28.06  11 
 33    59 Brinson, Jonina     19 Brewton-Park             28.06   7 
 35   445 Ligon, Angelique    21 Warner                   28.09  10 
 36   143 Bartley, Veronica   20 Florida A&M              28.13  11 
 37   320 Hosang, Renea-Lee   19 Northwood (F             28.14  10 
 38   196 Gondola, Tiana      21 Florida Int'             28.58  11 
 39   232 Hackshaw, Deja      21 Florida Memo             28.59  11 
 40    63 Foster, Tajamian    20 Brewton-Park             28.61   9 
 41   331 Norwood, Tawanya    25 Peak Perform             28.72   6 
 42   373 Robinson, Audreen   22 Unattached               29.47  10 
 43   474 Mendes, Barbara     24 Webber                   29.59   9 
 
Women 18-29 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   549 Williams, Charonda  19 Adidas                   54.90   1 
  2   260 Walker, Courtney    23 Jacksonville             56.51   1 
  3   505 Jones, Dynasty      23 Unattached               56.81   1 
  4   246 Campbell, Shadaey   23 Jacksonville             57.10   1 
  5   157 Moodie, Christina   19 Florida A&M              57.18   5 
  6   365 Brown, Adanaca      21 Unattached               57.26   1 
  7   148 Diggs, Raven        20 Florida A&M              57.88   5 
  8   164 Aromashodu, Daniel  24 Florida Atla             58.02   3 
  9   175 Jones, Deja         24 Florida Atla             58.30   4 
 10   167 Coppin, Tanisha     24 Florida Atla             58.44   4 
 11   177 Martinez, Sitia     24 Florida Atla             59.11   4 
 12   208 Slaughter, Jaylaan  20 Florida Int'             59.63   3 
 13    13 Johnson, Tristie    21 Bethune-Cook           1:00.10   2 
 14   526 Roberts, Chavonta   19 Savanah State          1:00.18   2 
 15   206 Relaford, Tikiera   22 Florida Int'           1:00.98   6 
 16    24 Simmons, Sandricka  21 Bethune-Cook           1:01.17   5 
 17   298 Younker, Alyssa     21 North Florid           1:01.26   6 
 18   476 Pierce, Bre'Shea    19 Webber                 1:01.41   6 
 19   371 McCrary, Jade       20 Unattached             1:01.57   3 
 20   171 Everheart, Mar'rhe  24 Florida Atla           1:02.22   5 
 21   190 Balfour, Maya       20 Florida Int'           1:02.83   6 
 22   446 Nicolas, Lisa       21 Warner                 1:06.01   7 
 23    28 Williams, Kylla     19 Bethune-Cook           1:07.24   7 
 24   474 Mendes, Barbara     24 Webber                 1:11.08   7 
 25    61 Carr, Zuwena        19 Brewton-Park           1:13.55   4 
 26    60 Brown, Ophelia      19 Brewton-Park           1:19.13   4 
 
Women 18-29 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   288 Philbert, Vanessa   20 North Florid           2:20.15   1 
  2   289 Rodriguez, Morgan   20 North Florid           2:22.25   1 
  3   158 Shanks, QuanDra     19 Florida A&M            2:22.65   1 
  4   287 Licea, Rachel       19 North Florid           2:23.17   1 
  5   346 Maxwell, Andrea     22 Saint Leo              2:24.10   1 
  6   251 Meyer, Svenja       25 Jacksonville           2:24.72   2 
  7    81 Levine, Marina      20 Embry-Riddle           2:25.40   2 
  8   283 Johnson, Tayler     19 North Florid           2:25.84   1 
  9   255 Solis, Katy         20 Jacksonville           2:26.01   2 
 10   250 Marino, Caitlin     19 Jacksonville           2:27.92   2 
 11   166 Cooper, Annie       24 Florida Atla           2:28.30   2 
 12     4 Brown, Morgan       21 Bethune-Cook           2:29.90   2 
 13   285 King, Kaitlin       19 North Florid           2:31.26   2 
 14   294 Turk, Danielle      19 North Florid           2:32.58   2 
 15   180 Raymond, Tia-Rose   24 Florida Atla           2:33.11   2 
 16   524 McGhee, Michaelea   19 Savanah State          2:34.93   1 
 17   475 Nygren, Lauren      24 Webber                 2:35.15   3 
 18   344 Fagan, Kylie        20 Saint Leo              2:43.54   3 
 19   322 Marsh, Nicolette    19 Northwood (F           2:49.59   3 
 20   483 Whitfield, Kathi    19 Webber                 2:52.01   3 
 21   348 Milian, Anet        21 Saint Leo              2:55.89   3 
 22   481 Stoll, Amanda       20 Webber                 3:12.36   3 
 
Women 18-29 1 Mile Run
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1    85 Staker, Ellie       22 Embry-Riddle           4:57.67   1 
  2   295 Valdes, Alessandra  21 North Florid           5:06.76   1 
  3   251 Meyer, Svenja       25 Jacksonville           5:07.05   1 
  4   255 Solis, Katy         20 Jacksonville           5:08.15   1 
  5   350 Tancic, Jelena      23 Saint Leo              5:11.55   1 
  6   273 Brandt, Alyssa      21 North Florid           5:11.99   1 
  7   130 Koziara, Brittany   21 Florida                5:12.08   1 
  8   152 Jackson, Chandelic  22 Florida A&M            5:13.43   2 
  9   129 Huskey, Macy        21 Florida                5:17.06   1 
 10   205 Reiser, Caroline    20 Florida Int'           5:20.96   2 
 11   250 Marino, Caitlin     19 Jacksonville           5:21.03   2 
 12   181 Sell, Chloe         24 Florida Atla           5:21.33   1 
 13   293 Thyfault, Mary Kat  20 North Florid           5:24.85   1 
 14   173 Heller-Spencer, Ki  24 Florida Atla           5:27.06   2 
 15   168 Cripe, Tara         24 Florida Atla           5:28.44   3 
 16   145 Chelelgo, Cynthia   21 Florida A&M            5:28.87   2 
 17   170 Dunn, Danielle      24 Florida Atla           5:30.79   1 
 18   475 Nygren, Lauren      24 Webber                 5:32.92   3 
 19   172 Garesio, Brittany   24 Florida Atla           5:33.48   3 
 20   179 Neustadt, Hannah    24 Florida Atla           5:37.65   2 
 21   347 McCormick, Natalie  19 Saint Leo              5:38.06   2 
 22    17 Pan, Nayjock        19 Bethune-Cook           5:39.90   2 
 23   165 Brinkman, Clare     24 Florida Atla           5:49.43   3 
 24   180 Raymond, Tia-Rose   24 Florida Atla           5:51.01   2 
 25   149 George, Zenia       25 Florida A&M            5:52.95   2 
 26    82 Love, Rebecca       22 Embry-Riddle           6:01.37   2 
 27   342 Adams, Shelby       20 Saint Leo              6:03.43   3 
 28   169 Duncan, Theresa     24 Florida Atla           6:05.63   3 
 29   469 Coty, Kelsey        24 Webber                 6:08.39   3 
 30    62 Chelangat, Iryine   24 Brewton-Park           6:31.39   3 
 31   322 Marsh, Nicolette    19 Northwood (F           6:35.68   3 
 32   241 Crissman, Emily     21 Florida Runn           6:36.39   3 
 
Women 18-29 3000 Meter Run
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   550 Suda, Elizabeth     19 Unattached            10:01.50   1 
  2   292 Tancic, Andelka     23 North Florid          10:11.89   1 
  3   272 Baker, Elle         22 North Florid          10:12.92   1 
  4   508 Seymore, Bryce      19 Una-Fl                10:15.18   1 
  5   372 McDermott, Devin    20 Unattached            10:18.23   1 
  6   181 Sell, Chloe         24 Florida Atla          10:30.02   1 
  7   277 Gonzalez, Lauren    20 North Florid          10:35.62   1 
  8   168 Cripe, Tara         24 Florida Atla          10:52.78   1 
  9   153 Kosgei, Effiey      21 Florida A&M           10:52.99   1 
 10   145 Chelelgo, Cynthia   21 Florida A&M           10:54.41   1 
 11   172 Garesio, Brittany   24 Florida Atla          10:56.26   1 
 12   284 Kafer, Jessica      21 North Florid          10:59.64   2 
 13   509 Johnson, Amber      19 Una-Fl                11:00.87   1 
 14   173 Heller-Spencer, Ki  24 Florida Atla          11:09.13   1 
 15   278 Harrell, Saphara    20 North Florid          11:12.53   2 
 16   165 Brinkman, Clare     24 Florida Atla          11:20.80   2 
 17   209 Ventura, Catherine  21 Florida Int'          11:38.86   2 
 18   149 George, Zenia       25 Florida A&M           11:42.49   1 
 19   194 Gerzeny, Adrienne   19 Florida Int'          11:43.27   2 
 20   146 Cheruiyot, Phyllis  23 Florida A&M           11:45.01   2 
 21    25 Taylor, Kirsten     22 Bethune-Cook          11:46.66   2 
 22   176 Jones, Kimberly     24 Florida Atla          11:50.06   2 
 23   279 Hensley, Kelly      20 North Florid          12:04.43   2 
 24   169 Duncan, Theresa     24 Florida Atla          12:06.60   2 
 25    65 McLemore, Judith    20 Brewton-Park          15:15.57   2 
 26    64 Hiatt, Dominique    19 Brewton-Park          16:47.50   2 
 
Women 18-29 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                     Age School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   261 Walker, Shanique    23 Jacksonville              7.82q  2 
  2   160 Steplight, Shawann  22 Florida A&M               8.08q  2 
  3   189 Anu, Oriel          21 Florida Int'              8.17q  3 
  4   151 Ivey, Ashley        20 Florida A&M               8.21q  1 
  5   128 Favors, Ashley      21 Florida                   8.26q  3 
  6   131 McEnany, Ryann      21 Florida                   8.28q  1 
  7   127 Eady, Tyjah         21 Florida                   8.34q  2 
  8   183 Walton, Lauren      24 Florida Atla              8.40q  2 
  9   282 Johnson, Christina  22 North Florid              8.46q  1 
 10   147 Collins, Kenya      19 Florida A&M               8.50   3 
 11   208 Slaughter, Jaylaan  20 Florida Int'              8.56   3 
 12   178 McKelton, Whitney   24 Florida Atla              8.87   3 
 13   207 Shields, Lexis      20 Florida Int'              8.90   1 
 14   518 Bartley, Shakira    19 Savanah State             9.01   2 
 15   320 Hosang, Renea-Lee   19 Northwood (F              9.29   2 
 16   370 Lysaght, Stacey     20 Unattached                9.90   3 
 17   481 Stoll, Amanda       20 Webber                    9.95   3 
 18   362 payne, reanna       19 Trufit Athle             10.85   3 
 
Women 18-29 55 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1   261 Walker, Shanique    23 Jacksonville              7.83  
  2   127 Eady, Tyjah         21 Florida                   8.09  
  2   128 Favors, Ashley      21 Florida                   8.09  
  4   160 Steplight, Shawann  22 Florida A&M               8.10  
  5   131 McEnany, Ryann      21 Florida                   8.16  
  6   151 Ivey, Ashley        20 Florida A&M               8.19  
  7   282 Johnson, Christina  22 North Florid              8.41  
  8   189 Anu, Oriel          21 Florida Int'              8.42  
  9   183 Walton, Lauren      24 Florida Atla              9.12  
 
Women 18+ 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Florida Atlantic  'A'                               3:54.45   1 
     1) 167 Coppin, Tanisha 24          2) 177 Martinez, Sitia 24         
     3) 175 Jones, Deja 24              4) 164 Aromashodu, Danielle 24    
  2 Savanah State  'A'                                  4:03.15   1 
     1) 528 Seay-Blane, Jazy 19         2) 526 Roberts, Chavonta 19       
     3) 518 Bartley, Shakira 19         4) 521 Davis, Aluntrea 19         
  3 Bethune-Cookman  'A'                                4:03.16   1 
     1) 26 Thomas, Keyona 22            2) 13 Johnson, Tristie 21         
     3) 5 Bryant, Shalaneya 22          4) 24 Simmons, Sandricka 21       
  4 North Florida  'A'                                  4:08.28   2 
     1) 298 Younker, Alyssa 21          2) 289 Rodriguez, Morgan 20       
     3) 283 Johnson, Tayler 19          4) 282 Johnson, Christina 22      
  5 Florida Int'l  'B'                                  4:12.00   2 
     1) 208 Slaughter, Jaylaan 20       2) 190 Balfour, Maya 20           
     3) 189 Anu, Oriel 21               4) 207 Shields, Lexis 20          
  6 Webber  'A'                                         4:21.21   3 
     1) 483 Whitfield, Kathi 19         2) 475 Nygren, Lauren 24          
     3) 476 Pierce, Bre'Shea 19         4) 474 Mendes, Barbara 24         
  7 Bethune-Cookman  'B'                                4:24.28   2 
     1) 4 Brown, Morgan 21              2) 19 Richardson, Alonti 22       
     3) 18 Reid, Breonca 22             4) 28 Williams, Kylla 19          
  8 Bethune-Cookman  'C'                                4:34.00   3 
     1) 16 Mills, Chenique 21           2) 513 Townsend, Shantell 21      
     3) 17 Pan, Nayjock 19              4) 9 Hyppolite, Juliette 21       
 
Women 18+ Distance Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Florida Atlantic  'A'                              12:25.51  
  2 Saint Leo  'A'                                     12:27.14  
 -- Embry-Riddle  'A'                                       DNF  
 
Women 18-29 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   206 Relaford, Tikiera   22 Florida Int'             1.60m    5-03.00 
  1   275 Collins, Marla      23 North Florid             1.60m    5-03.00 
  1     9 Hyppolite, Juliett  21 Bethune-Cook             1.60m    5-03.00 
  4   160 Steplight, Shawann  22 Florida A&M              1.60m    5-03.00 
  5   319 Ellis, Alexandra    19 Northwood (F             1.60m    5-03.00 
  6    27 Trigg, Kasie        21 Bethune-Cook             1.60m    5-03.00 
  7   271 Adams, India        20 North Florid             1.55m    5-01.00 
  8   143 Bartley, Veronica   20 Florida A&M              1.55m    5-01.00 
  8   126 Carmody, Jennie     21 Florida                  1.55m    5-01.00 
 10   472 Fredrick, Rachel    19 Webber                   1.55m    5-01.00 
 11   481 Stoll, Amanda       20 Webber                   1.50m    4-11.00 
 11   154 Lane, Zana          19 Florida A&M              1.50m    4-11.00 
 11   150 Giacomucci, Ashley  19 Florida A&M              1.50m    4-11.00 
 14   530 Taylor, Chantia     19 Savanah State            1.45m    4-09.00 
 --   471 Dennard, Charrie    19 Webber                      NH            
 
Women 18-29 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   297 Walker, Megan       20 North Florid             3.75m   12-03.50 
  2   369 King, Christina     25 Unattached               3.60m   11-09.75 
  3   290 Simon, Meg          20 North Florid             3.60m   11-09.75 
  4   296 Wagoner, Brittany   22 North Florid             3.60m   11-09.75 
  5   507 Dierkes, Haley      19 Una-Fl                   3.30m   10-10.00 
  6   198 Heinzman, Anna      20 Florida Int'             3.15m   10-04.00 
  7   188 Alea, Maria         22 Florida Int'             3.00m    9-10.00 
  8     8 DeRoux, Jessica     22 Bethune-Cook             2.85m    9-04.25 
  9   525 Potts, Alysia       19 Savanah State            2.70m    8-10.25 
 --   513 Townsend, Shantell  21 Bethune-Cook                NH            
 --   144 Brown, Brittany     21 Florida A&M                 NH            
 --   132 Valdes, Cristina    24 Florida                     NH            
 --   286 Kuzniewski, Daniel  22 North Florid                NH            
 --   159 Smith, Jasmine      21 Florida A&M                 NH            
 
Women 18-29 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   265 Evans, Jacinda      24 Life Speed               6.01m   19-08.75 
  2   260 Walker, Courtney    23 Jacksonville             5.81m   19-00.75 
  3   375 wilson, Kimberly    24 Unattached               5.78m   18-11.75 
  4   258 Taylor, Kaitlyn     22 Jacksonville             5.61m   18-05.00 
  5   147 Collins, Kenya      19 Florida A&M              5.55m   18-02.50 
  6    18 Reid, Breonca       22 Bethune-Cook             5.48m   17-11.75 
  7   522 Grey, Kortney       19 Savanah State            5.47m   17-11.50 
  8   504 Foster, Laila       19 North Florid             5.39m   17-08.25 
  9   274 Chieves, Arlescia   21 North Florid             5.33m   17-06.00 
 10   171 Everheart, Mar'rhe  24 Florida Atla             5.27m   17-03.50 
 11   518 Bartley, Shakira    19 Savanah State            5.22m   17-01.50 
 12   471 Dennard, Charrie    19 Webber                   5.19m   17-00.50 
 13   600 McCall, Ashley-Mar  19 Tru Fit Athl             5.13m   16-10.00 
 14   151 Ivey, Ashley        20 Florida A&M              5.13m   16-10.00 
 15   367 jackson, jasmine    23 Unattached               5.07m   16-07.75 
 16   262 Bowald, Brittany    18 Jacksonville             5.03m   16-06.00 
 17   476 Pierce, Bre'Shea    19 Webber                   4.89m   16-00.50 
 18   280 Irving, Vernetia    22 North Florid             4.89m   16-00.50 
 19   276 Frazier, Brianna    22 Unattached               4.83m   15-10.25 
 20    83 Ramirez, Evanna     22 Embry-Riddle             4.07m   13-04.25 
 --   331 Norwood, Tawanya    25 Peak Perform              FOUL            
 --   256 Story, Taylor       22 Jacksonville              FOUL            
 --   470 Dawkins, Artisha    19 Webber                    FOUL            
 --   366 davis, Vernice      19 Unattached                FOUL            
 --   473 Livingston, Iesha   24 Webber                    FOUL            
 
Women 18-29 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   375 wilson, Kimberly    24 Unattached              12.54m   41-01.75 
  2   258 Taylor, Kaitlyn     22 Jacksonville            11.63m   38-02.00 
  3   150 Giacomucci, Ashley  19 Florida A&M             11.44m   37-06.50 
  4   519 Bell, Indiah        19 Savanah State           11.43m   37-06.00 
  5   151 Ivey, Ashley        20 Florida A&M             11.07m   36-04.00 
  6   262 Bowald, Brittany    18 Jacksonville            10.85m   35-07.25 
  7   504 Foster, Laila       19 North Florid            10.80m   35-05.25 
  8    27 Trigg, Kasie        21 Bethune-Cook            10.71m   35-01.75 
  9   196 Gondola, Tiana      21 Florida Int'            10.70m   35-01.25 
 10   473 Livingston, Iesha   24 Webber                   9.85m   32-03.75 
 11   470 Dawkins, Artisha    19 Webber                   9.70m   31-10.00 
 12    83 Ramirez, Evanna     22 Embry-Riddle             9.47m   31-01.00 
 
Women 18-29 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   155 Lebert, Sasha-Ann   21 Florida A&M             14.19m   46-06.75 
  2    20 Richardson, Desire  21 Bethune-Cook            13.46m   44-02.00 
  3   259 Turner, Samantha    22 Jacksonville            13.35m   43-09.75 
  4   204 Pierre, Miriam      21 Florida Int'            13.03m   42-09.00 
  5   248 Clark, Kree         22 Jacksonville            13.00m   42-08.00 
  6   200 Kirton, Charmille   24 Florida Int'            12.47m   40-11.00 
  7   141 Aaron, Andrea       20 Florida A&M             12.36m   40-06.75 
  8   249 Futch, Sally Marie  23 Jacksonville            11.69m   38-04.25 
  9   478 Scott, Shanquane    19 Webber                  11.59m   38-00.25 
 10   202 Menna, Tetisheri    20 Florida Int'            10.94m   35-10.75 
 11   201 Lewis, Alysha       20 Florida Int'            10.32m   33-10.25 
 12    21 Rivera, Alana       22 Bethune-Cook            10.23m   33-06.75 
 13   193 Fullwood, Chandra   19 Florida Int'            10.18m   33-04.75 
 14   234 Saint Fluer, Medji  21 Florida Memo            10.09m   33-01.25 
 15   482 Thompson, Jasmin    24 Webber                   9.64m   31-07.50 
 16   231 Blanchard, Kiounni  21 Florida Memo             9.24m   30-03.75 
 17   274 Chieves, Arlescia   21 North Florid             9.05m   29-08.25 
 18   527 Rogers, Diamond     19 Savanah State            5.69m   18-08.00 
 
Women 18-29 Weight Throw
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   195 Gobourne, Chelsea   20 Florida Int'            17.22m   56-06.00 
  2   480 Solano, Marcela     21 Webber                  16.33m   53-07.00 
  3   248 Clark, Kree         22 Jacksonville            16.17m   53-00.75 
  4   200 Kirton, Charmille   24 Florida Int'            16.04m   52-07.50 
  5   259 Turner, Samantha    22 Jacksonville            15.65m   51-04.25 
  6   249 Futch, Sally Marie  23 Jacksonville            14.73m   48-04.00 
  7   193 Fullwood, Chandra   19 Florida Int'            14.50m   47-07.00 
  8   141 Aaron, Andrea       20 Florida A&M             14.28m   46-10.25 
  9   202 Menna, Tetisheri    20 Florida Int'            14.05m   46-01.25 
 10   201 Lewis, Alysha       20 Florida Int'            13.73m   45-00.50 
 11   197 Gordon, Anesha      20 Florida Int'            13.67m   44-10.25 
 12   234 Saint Fluer, Medji  21 Florida Memo            10.48m   34-04.75 
 13   482 Thompson, Jasmin    24 Webber                   8.40m   27-06.75 
 --   231 Blanchard, Kiounni  21 Florida Memo              FOUL            
 
Indoor Pentathlon: #5 Women 18-29 800 Meter Run Indoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   363 Arnold, Lindsay     23 Unattached             2:34.63     636
  2   253 Phillips, Stormm    20 Jacksonville           2:35.79     622
  3    14 Jordan, Deidra      22 Bethune-Cook           2:42.63     543
  4    12 Johnson, Rayanna    24 Bethune-Cook           2:43.39     535
  5     6 Cherisme, Mirline   20 Bethune-Cook           2:44.01     528
  6   523 Jarrett, Rajeanne   19 Savanah State          2:46.52     500
  7   252 Munkacsy, Petra     23 Jacksonville           2:46.98     495
  8   531 White, Jaymi        19 Savanah State          2:47.16     494
  9   182 Stewart, Ashley     24 Florida Atla           2:51.36     450
 10    23 Sanders, Cenita     22 Bethune-Cook           2:51.68     446
 
Indoor Pentathlon: #1 Women 18-29 55 Meter Hurdles Indoor Pentathlon
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   252 Munkacsy, Petra     23 Jacksonville              8.37   1    910
  2   253 Phillips, Stormm    20 Jacksonville              8.53   1    875
  3    12 Johnson, Rayanna    24 Bethune-Cook              8.60   2    858
  4   178 McKelton, Whitney   24 Florida Atla              8.64   2    850
  5   254 Smith, Tiaona       20 Jacksonville              8.68   2    840
  6   363 Arnold, Lindsay     23 Unattached                8.77   3    822
  7    23 Sanders, Cenita     22 Bethune-Cook              8.78   2    820
  8    14 Jordan, Deidra      22 Bethune-Cook              8.79   3    818
  8   531 White, Jaymi        19 Savanah State             8.79   1    818
 10   182 Stewart, Ashley     24 Florida Atla              8.80   3    814
 11     6 Cherisme, Mirline   20 Bethune-Cook              9.06   3    761
 12   523 Jarrett, Rajeanne   19 Savanah State            11.28   1    366
 
Indoor Pentathlon: #2 Women 18-29 High Jump Indoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1    14 Jordan, Deidra      22 Bethune-Cook             1.69m    5-06.50    842
  2   254 Smith, Tiaona       20 Jacksonville             1.60m    5-03.00    736
  3   531 White, Jaymi        19 Savanah State            1.57m    5-01.75    701
  4   253 Phillips, Stormm    20 Jacksonville             1.54m    5-00.50    666
  5   363 Arnold, Lindsay     23 Unattached               1.51m    4-11.50    632
  6   178 McKelton, Whitney   24 Florida Atla             1.48m    4-10.25    599
  6    12 Johnson, Rayanna    24 Bethune-Cook             1.48m    4-10.25    599
  8   182 Stewart, Ashley     24 Florida Atla             1.45m    4-09.00    566
  9    23 Sanders, Cenita     22 Bethune-Cook             1.39m    4-06.75    502
  9   523 Jarrett, Rajeanne   19 Savanah State            1.39m    4-06.75    502
  9     6 Cherisme, Mirline   20 Bethune-Cook             1.39m    4-06.75    502
  9   252 Munkacsy, Petra     23 Jacksonville             1.39m    4-06.75    502
 
Indoor Pentathlon: #4 Women 18-29 Long Jump Indoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   253 Phillips, Stormm    20 Jacksonville             5.62m   18-05.25    735
  2   531 White, Jaymi        19 Savanah State            5.49m   18-00.25    697
  3    14 Jordan, Deidra      22 Bethune-Cook             5.29m   17-04.25    640
  4    12 Johnson, Rayanna    24 Bethune-Cook             5.28m   17-04.00    637
  5   254 Smith, Tiaona       20 Jacksonville             5.23m   17-02.00    623
  6   252 Munkacsy, Petra     23 Jacksonville             5.13m   16-10.00    595
  7   523 Jarrett, Rajeanne   19 Savanah State            5.11m   16-09.25    589
  8   182 Stewart, Ashley     24 Florida Atla             4.98m   16-04.25    554
  9     6 Cherisme, Mirline   20 Bethune-Cook             4.95m   16-03.00    546
 10   363 Arnold, Lindsay     23 Unattached               4.72m   15-06.00    485
 11    23 Sanders, Cenita     22 Bethune-Cook             4.69m   15-04.75    477
 
Indoor Pentathlon: #3 Women 18-29 Shot Put Indoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   253 Phillips, Stormm    20 Jacksonville            10.78m   35-04.50    581
  2   363 Arnold, Lindsay     23 Unattached              10.63m   34-10.50    571
  3   252 Munkacsy, Petra     23 Jacksonville             9.88m   32-05.00    522
  4    12 Johnson, Rayanna    24 Bethune-Cook             9.61m   31-06.50    504
  5     6 Cherisme, Mirline   20 Bethune-Cook             9.48m   31-01.25    495
  6   531 White, Jaymi        19 Savanah State            8.99m   29-06.00    464
  7   523 Jarrett, Rajeanne   19 Savanah State            8.97m   29-05.25    462
  8   254 Smith, Tiaona       20 Jacksonville             8.77m   28-09.25    449
  9    14 Jordan, Deidra      22 Bethune-Cook             8.02m   26-03.75    401
 10   182 Stewart, Ashley     24 Florida Atla             7.33m   24-00.75    356
 11    23 Sanders, Cenita     22 Bethune-Cook             6.68m   21-11.00    315
 --   178 McKelton, Whitney   24 Florida Atla              FOUL            
 
Men 18-29 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   338 Bracy, Marvin       21 Pure Athleti              6.24q  2 
  2   243 Harris, Adam        27 Guyana                    6.29q  6 
  2   339 Phiri, Gerald       26 Pure Athleti              6.29q  3 
  4   391 Crawford, Shane     26 Unattached                6.34q  5 
  5   268 Witherspoon, Brian  29 Life Speed                6.36q  9 
  6    35 Cabrera, Angelo     23 Bethune-Cook              6.40q  7 
  7   341 Wesley, Bennie      20 Running for               6.45q  6 
  7   540 Hamilton, Kenshard  19 Savanah State             6.45q  8 
  9   215 Eliphar, Alton      21 Florida Int'              6.46q  1 
 10    75 Wise, Neamen        23 Central Flor              6.47  10 
 11   326 Hubbard, Jalen      20 Northwood (F              6.49   6 
 12   212 Campbell, Khristia  24 Florida Int'              6.50   3 
 13   308 Hadden, Jacoby      23 North Florid              6.55   4 
 13    31 Banks, Tremayne     22 Bethune-Cook              6.55   7 
 15   544 Leggett, Justin     19 Savanah State             6.56   3 
 16   506 Craddock, Omar      19 Una-Fl                    6.57   1 
 17   325 Hollimon, Tyler     19 Northwood (F              6.58   8 
 18   121 Similien, Ronald    26 Fast Lane Tr              6.59  10 
 19    40 Higdon, Derrick     20 Bethune-Cook              6.60   5 
 19    95 Dunbar, Ricardo     20 Embry-Riddle              6.60   1 
 21   420 Pitts, Karee        22 Unattached                6.62   1 
 22    48 Rooks, Demetrius    20 Bethune-Cook              6.65   3 
 22   425 Runyan, Ali         23 Unattached                6.65  10 
 22    53 Swift, Wallace      20 Bethune-Cook              6.65   2 
 25   266 Briscoe, Mario      25 Life Speed                6.67   9 
 26    57 Williams, Nicholas  20 Bethune-Cook              6.68   5 
 27    94 DiGregorio, Joe     23 Embry-Riddle              6.69   2 
 28   305 Burgman, Marques    19 North Florid              6.71   2 
 28   217 Ghent, Marcus       21 Florida Int'              6.71   7 
 30   224 Paul, Alexander     22 Florida Int'              6.72   8 
 31   314 Rolle, Cecil        22 North Florid              6.73  10 
 31   410 Laureano, Joseph    20 Unattached                6.73   1 
 33   399 Fowler, Vernon      24 Unattached                6.74   3 
 33   329 Jean, Byllingston   21 Numa Speed                6.74   4 
 33    89 Bullock, James      20 Embry-Riddle              6.74   2 
 36   440 Victoria, Alanzo    20 Unattached                6.76   5 
 37   547 Williams, Michael   19 Unattached                6.78   6 
 38   218 Knott, Eric         21 Florida Int'              6.79   9 
 39   302 Bouldin, Dante      22 North Florid              6.81   6 
 39   316 Vanblount, Darius   20 North Florid              6.81   8 
 39   497 Uche, Enyinnaya     20 Webber                    6.81   5 
 42   467 Williams, Gavonnah  21 Warner                    6.82   5 
 42    49 Saint Preux, Junio  22 Bethune-Cook              6.82   7 
 44    54 Taylor, D'Shea      21 Bethune-Cook              6.84   9 
 45    29 Adolph, Tashaka     29 Bethune-Cook              6.88   6 
 46   496 Steinke, Trevor     19 Webber                    6.94   1 
 47   503 Mills, Darian       19 Unattached                6.97   3 
 48   120 Bataille, Frantz    19 Fast Lane Tr              7.03   3 
 48   116 Tolliver, Juwan     20 Embry-Riddle              7.03  10 
 50   119 Alcid, Marcus       25 Fast Lane Tr              7.04   2 
 51   450 Bradford, Zachary   19 Warner                    7.06   5 
 52   229 Sullivan, Chris     21 Florida Int'              7.08   2 
 53   439 Velez, Justin       19 Unattached                7.14   7 
 54    90 Campobasso, Michae  22 Embry-Riddle              7.23   1 
 55   111 Parkinson, Jonatha  20 Embry-Riddle              7.34  10 
 56   381 Betancourt, Orland  23 Unattached                7.38   7 
 --   413 Marshall, Gyasi     21 Unattached                  DQ   6 
 
Men 18-29 55 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1   338 Bracy, Marvin       21 Pure Athleti              6.18  
  2   339 Phiri, Gerald       26 Pure Athleti              6.20  
  3   243 Harris, Adam        27 Guyana                    6.21  
  4   268 Witherspoon, Brian  29 Life Speed                6.26  
  5   391 Crawford, Shane     26 Unattached                6.28  
  6   540 Hamilton, Kenshard  19 Savanah State             6.37  
  7   215 Eliphar, Alton      21 Florida Int'              6.44  
  8    35 Cabrera, Angelo     23 Bethune-Cook              6.52  
 
Men 30-39 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   270 Griffith, Adrian    30 Mizuno                    6.32q  4 
  2   419 Ordway, Jonathan    36 Unattached                6.58q  4 
  3   267 Caines, Dwayne      33 Life Speed                6.65q  5 
  4   393 Dixon, Jeremiah     34 Unattached                6.81q  9 
  5   384 Bishop, Antonio     30 Unattached                7.00q  3 
  6   358 Hunter, Jason       31 Sebring FL U              7.29q  7 
 
Men 30-39 55 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
 --   270 Griffith, Adrian    30 Mizuno                      FS  
 
Men 40-49 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1    76 Mack, Jeff          42 Drive Phaze               6.74q  7 
  2   409 Kays, Barry         44 Unattached                7.11q  8 
  3   442 Warren, Mark        47 Unattached                7.36q  9 
 
Men 50-59 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age School                 Prelims  H#
===================================================================
  1   383 Birkmire, Rex       57 Unattached                8.69q  5 
 
Men 60-69 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age School                 Prelims  H#
===================================================================
  1   380 Benford, William    68 Unattached                8.92q  4 
  2   242 Munoz, George       60 G-Force                   9.19q  3 
 
Men 18-29 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1   215 Eliphar, Alton      21 Florida Int'             22.01   5 
  2   540 Hamilton, Kenshard  19 Savanah State            22.46   5 
  3    37 Davis, Jamel        20 Bethune-Cook             22.48   2 
  4   325 Hollimon, Tyler     19 Northwood (F             22.62  10 
  5   212 Campbell, Khristia  24 Florida Int'             22.72   2 
  6   341 Wesley, Bennie      20 Running for              22.73   1 
  7   308 Hadden, Jacoby      23 North Florid             22.76   4 
  7   326 Hubbard, Jalen      20 Northwood (F             22.76  10 
  9   221 McGill, Desmond     23 Florida Int'             22.78   5 
 10   544 Leggett, Justin     19 Savanah State            22.79   3 
 11    35 Cabrera, Angelo     23 Bethune-Cook             22.84   2 
 12   121 Similien, Ronald    26 Fast Lane Tr             22.91   1 
 13    74 Lee, Daquam         25 Broward Elit             23.01   4 
 14    44 Lambert, Tyler      20 Bethune-Cook             23.08   3 
 15   399 Fowler, Vernon      24 Unattached               23.17   7 
 16   264 brown, denzel       21 lagunna Sss              23.28   6 
 17   224 Paul, Alexander     22 Florida Int'             23.30   6 
 18   410 Laureano, Joseph    20 Unattached               23.31   9 
 19   466 Voltaire, Ismael    19 Warner                   23.48   5 
 20   413 Marshall, Gyasi     21 Unattached               23.49   7 
 21   420 Pitts, Karee        22 Unattached               23.53   9 
 22   223 Onuigbo, Stephen    20 Florida Int'             23.60  12 
 23   314 Rolle, Cecil        22 North Florid             23.62   5 
 23    45 Lewis, Kevin        24 Bethune-Cook             23.62   4 
 25   485 Clarke, Jordan      19 Webber                   23.67  10 
 26   405 Griffin, Jarell     23 Unattached               23.73   4 
 27    94 DiGregorio, Joe     23 Embry-Riddle             23.77   6 
 28   487 Decomo, Ronald      19 Webber                   23.84   9 
 29    68 Frails, Devin       20 Brewton-Park             23.93  13 
 30    95 Dunbar, Ricardo     20 Embry-Riddle             24.01   6 
 31   490 Mejias, Eric        19 Webber                   24.03  11 
 32   497 Uche, Enyinnaya     20 Webber                   24.14   9 
 33   216 Espitia, Pablo      20 Florida Int'             24.21  12 
 34   119 Alcid, Marcus       25 Fast Lane Tr             24.26   3 
 35   237 Daniel, Shomari     21 Florida Memo             24.31  13 
 36   467 Williams, Gavonnah  21 Warner                   24.35  11 
 37   327 Kurtz, William      19 Northwood (F             24.50  11 
 38   503 Mills, Darian       19 Unattached               24.66  13 
 39   439 Velez, Justin       19 Unattached               24.93  11 
 39   450 Bradford, Zachary   19 Warner                   24.93  11 
 41   489 McKeithen, Morris   19 Webber                   25.02  13 
 42   120 Bataille, Frantz    19 Fast Lane Tr             25.08   5 
 43   496 Steinke, Trevor     19 Webber                   25.23   7 
 44   491 Moore, Malik        19 Webber                   26.20  11 
 45   441 Vidic, Caleb        24 Unattached               26.46  12 
 
Men 30-39 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   419 Ordway, Jonathan    36 Unattached               23.09   7 
  2   358 Hunter, Jason       31 Sebring FL U             25.61  13 
 
Men 40-49 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1    76 Mack, Jeff          42 Drive Phaze              23.83  13 
  2    77 Vickers, Anthony    47 Elite Jaguar             24.91  15 
  3   409 Kays, Barry         44 Unattached               24.99  15 
  4   330 Lyons, Anthony      45 Numa Speed               25.53  15 
 
Men 50-59 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   386 Briscoe, Rudolph    57 Unattached               26.07  12 
 
Men 18-29 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   378 Alejandro, Eric     28 Unattached               48.75   1 
  2   312 Noel, Abraham       21 North Florid             49.90   1 
  3   406 hammond, joshua     21 Unattached               50.74   1 
  4    74 Lee, Daquam         25 Broward Elit             50.80   2 
  5   315 Sapp, Maurice       22 North Florid             51.21   3 
  6    37 Davis, Jamel        20 Bethune-Cook             51.73   1 
  7   543 Persons, Deandre    19 Savanah State            51.88   5 
  8    44 Lambert, Tyler      20 Bethune-Cook             52.44   5 
  9   488 Hudson, Christophe  19 Webber                   52.47   8 
 10   466 Voltaire, Ismael    19 Warner                   52.52   7 
 11   405 Griffin, Jarell     23 Unattached               52.53   2 
 12   313 Robb, Desmond       19 North Florid             52.71   4 
 13   226 Prophete, Chris     20 Florida Int'             52.74  11 
 14   490 Mejias, Eric        19 Webber                   52.96   3 
 15   398 Fortune, Brandon    22 Unattached               53.22   4 
 16   447 Anderson, Kenique   20 Warner                   53.43   8 
 17   214 Dorvilier, Jamal    19 Florida Int'             53.60  10 
 18   100 Hemingway, Jon      22 Embry-Riddle             53.96   8 
 19   327 Kurtz, William      19 Northwood (F             54.76   7 
 20   237 Daniel, Shomari     21 Florida Memo             54.80  10 
 21    46 Mitchell, Dorwin    20 Bethune-Cook             56.00   7 
 22   487 Decomo, Ronald      19 Webber                   56.12   6 
 23   459 Noel, Samuel        20 Warner                   56.62   9 
 24   439 Velez, Justin       19 Unattached               57.29   9 
 25   220 Louima, Garry       22 Florida Int'             57.70  10 
 26   461 Pelham, Nykemis     20 Warner                   57.72   8 
 27   456 Kidd, Eric          23 Warner                   59.68   9 
 
Men 30-39 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   403 Gauthier, Bronson   35 Unattached               50.92  11 
 
Men 40-49 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1    77 Vickers, Anthony    47 Elite Jaguar             55.40  11 
 
Men 50-59 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   386 Briscoe, Rudolph    57 Unattached               58.70  11 
 
Men 18-29 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   535 Ballou, Kristopher  19 Savanah State          1:57.69   1 
  2   431 Spearman, Leonard   22 Unattached             1:58.62   1 
  3   299 Acuna, Cristian     22 North Florid           1:59.88   2 
  4   108 Mays, Jamin         21 Embry-Riddle           2:00.87   1 
  5   460 Nusbaum, Jonathan   24 Warner                 2:01.74   1 
  6   463 Pollard, Corey      20 Warner                 2:02.76   3 
  7   104 L'Heureux, Dalton   22 Embry-Riddle           2:03.12   2 
  8   324 Ernest, Andre       19 Northwood (F           2:03.78   3 
  9    86 Armor, James        20 Embry-Riddle           2:04.34   2 
 10   538 Davis, Brandon      19 Savanah State          2:04.36   2 
 11   449 Benedetti, Jesus    21 Warner                 2:04.65   3 
 12   355 Mullin, James       20 Saint Leo              2:05.34   3 
 13    74 Lee, Daquam         25 Broward Elit           2:06.79   1 
 14   495 Schmick, Brennen    19 Webber                 2:06.86   2 
 15    33 Brown, Rashaard     19 Bethune-Cook           2:07.40   3 
 16   323 Boykin, Avonte      19 Northwood (F           2:07.63   4 
 17   436 Suber, Stanley      27 Unattached             2:08.90   1 
 18   452 Ferguson, Tavius    23 Warner                 2:09.33   2 
 19   353 Gardner, David      19 Saint Leo              2:09.48   3 
 20   390 courtoy, ryan       27 Unattached             2:12.72   4 
 21   382 Bing, Jonathan      24 Unattached             2:13.50   2 
 22   124 Lugo, Nicolas       20 FL Running C           2:14.25   4 
 23   462 Pivaco, James       19 Warner                 2:14.83   4 
 24   239 Williamson, Freder  21 Florida Memo           2:16.11   4 
 25   354 Hill, Patrick       19 Saint Leo              2:16.12   4 
 26   438 Tyler, Andrew       20 Unattached             2:16.28   3 
 27   454 Jackson, Julian     25 Warner                 2:19.19   4 
 28   405 Griffin, Jarell     23 Unattached             2:26.24   2 
 
Men 18-29 1 Mile Run
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   187 Vidal, Michael      24 Florida Atla           4:10.67   1 
  2   392 Crowe, Matt         24 Unattached             4:21.22   1 
  3   103 Kraus, Zach         22 Embry-Riddle           4:22.56   1 
  4    34 Brown, Ricy         22 Bethune-Cook           4:22.76   1 
  5   303 Bryan, Jeremy       21 North Florid           4:23.16   1 
  6   301 Boros, Billy        19 North Florid           4:25.05   1 
  7   429 Simpson, Scott      20 Unattached             4:28.62   2 
  8   401 Fuller, Jacob       21 North Florid           4:30.31   1 
  9   435 Stathis, Costa      19 Unattached             4:31.08   2 
 10    91 Carpenter, Andrew   20 Embry-Riddle           4:32.11   2 
 11   498 Vazquez, Christian  19 Webber                 4:33.05   2 
 12   495 Schmick, Brennen    19 Webber                 4:35.23   2 
 13   412 Loyack, Joseph      20 Unattached             4:35.35   1 
 14   379 Bell, Tyler         19 Unattached             4:37.90   2 
 15   389 Collmar, Kevin      24 Unattached             4:38.99   2 
 16   106 Lintz, Palmer       22 Embry-Riddle           4:39.22   3 
 17   102 Hernandez, Alec     22 Embry-Riddle           4:42.48   1 
 18   222 Monzon, Eli         20 Florida Int'           4:46.18   3 
 19   323 Boykin, Avonte      19 Northwood (F           4:46.64   3 
 20   448 Barreto, Edward     21 Warner                 4:47.87   2 
 21   455 Kempton, Brandon    23 Warner                 4:47.93   3 
 22   427 Scott, Brandon      22 Unattached             4:48.40   3 
 23   324 Ernest, Andre       19 Northwood (F           4:48.68   3 
 24   438 Tyler, Andrew       20 Unattached             4:48.90   3 
 25   545 Richards, Micah     19 Savanah State          5:01.17   3 
 26   500 Wright, David       19 Webber                 5:07.37   4 
 27    69 Hughes, Josh        22 Brewton-Park           5:08.36   3 
 28    47 Riggins, Curtis     22 Bethune-Cook           5:08.44   3 
 29   494 Post, Robert        19 Webber                 5:08.98   3 
 30    66 Castanon, Juan      22 Brewton-Park           5:12.89   4 
 31   123 Kielty, Patrick     27 FL Running C           5:13.99   4 
 32    71 Nicholson, Joshua   19 Brewton-Park           5:16.50   4 
 --   229 Sullivan, Chris     21 Florida Int'               DNF   4 
 
Men 30-39 1 Mile Run
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   400 Friedman, Raymond   39 Unattached             4:56.09   2 
 
Men 50-59 1 Mile Run
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   122 Monteau, Dan        51 Fit2Run                4:53.29   4 
 
Men 60-69 1 Mile Run
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   408 Johnston, John      60 Unattached             5:48.21   4 
 
Men 18-29 3000 Meter Run
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   510 Gorowitz, Brian     19 Una-Fl                 8:37.40   1 
  2   187 Vidal, Michael      24 Florida Atla           8:38.43   1 
  3   138 Reynolds, Mac       21 Florida                8:46.64   1 
  4   307 Damato, Michael     19 North Florid           8:47.25   1 
  5   512 Miranda, Carlos     19 Una-Fl                 8:50.38   1 
  6   304 Bryan, Justin       21 North Florid           8:51.53   1 
  7   137 Mutz, Mark          21 Florida                8:51.61   1 
  8   511 Manesiotis, Jack    19 Una-Fl                 8:52.05   1 
  9   109 McKenna, Paul       20 Embry-Riddle           8:52.93   1 
 10    42 ketter, Daniel      23 Bethune-Cook           8:54.11   1 
 11   135 Clemente, Elliot    21 Florida                8:59.24   1 
 12   186 Peterson, Josh      24 Florida Atla           9:05.53   1 
 13   340 Bernard, Courtland  20 RNU                    9:08.64   1 
 14   309 Haynes, Chris       22 North Florid           9:16.24   1 
 15   498 Vazquez, Christian  19 Webber                 9:17.36   2 
 16   426 Schmidt, Daniel     23 Unattached             9:22.54   2 
 17   415 Medina, Erick       20 Unattached             9:26.33   2 
 18   428 Sharp, Brian        20 Unattached             9:30.84   1 
 19    99 Guerrero, Josh      23 Embry-Riddle           9:34.41   2 
 20    93 Diaz, Jose          22 Embry-Riddle           9:38.09   2 
 21   227 Puentes, Daniel     21 Florida Int'           9:41.83   2 
 22   455 Kempton, Brandon    23 Warner                10:04.49   2 
 23   352 Brown, Steven       21 Saint Leo             10:10.98   2 
 24   357 Urbaniak, Adam      19 Saint Leo             10:17.94   2 
 25   500 Wright, David       19 Webber                10:22.18   2 
 26   494 Post, Robert        19 Webber                10:36.73   2 
 27   351 Basin, Matthew      22 Saint Leo             11:06.44   2 
 
Men 40-49 3000 Meter Run
==========================================================================
    Name                     Age School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1   269 Clark, Daniel       42 Lloyd Clarke           9:29.22   2 
 
Men 18-29 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                     Age School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   539 hall, Cameron       19 Savanah State             7.48q  2 
  2    31 Banks, Tremayne     22 Bethune-Cook              7.60q  3 
  3   305 Burgman, Marques    19 North Florid              7.77q  3 
  4   221 McGill, Desmond     23 Florida Int'              7.79q  4 
  4    49 Saint Preux, Junio  22 Bethune-Cook              7.79q  2 
  6   546 Shakir, Lemaar      19 Savanah State             7.87q  3 
  7   316 Vanblount, Darius   20 North Florid              7.88q  4 
  8   134 Chambliss, Caleb    21 Florida                   7.89q  4 
  9   226 Prophete, Chris     20 Florida Int'              8.00q  3 
 10   532 Thomas, Randy       19 Savanah State             8.01   2 
 11   537 Chinn, Felton       19 Savanah State             8.16   2 
 12   214 Dorvilier, Jamal    19 Florida Int'              8.17   4 
 13   536 Bellamy, Larry      19 Savanah State             8.42   4 
 14    38 Davis, Nnamdi       21 Bethune-Cook              8.49   2 
 15   491 Moore, Malik        19 Webber                    8.80   2 
 16    72 Williams, Shaquill  19 Brewton-Park              9.23   4 
 17   489 McKeithen, Morris   19 Webber                    9.39   4 
 18   533 Shivers, Shuntavia  19 Savanah State            10.12   2 
 --   229 Sullivan, Chris     21 Florida Int'               DNF   3 
 
Men 18-29 55 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1   539 hall, Cameron       19 Savanah State             7.43  
  2    31 Banks, Tremayne     22 Bethune-Cook              7.48  
  3   305 Burgman, Marques    19 North Florid              7.72  
  4   221 McGill, Desmond     23 Florida Int'              7.73  
  5   134 Chambliss, Caleb    21 Florida                   7.76  
  6    49 Saint Preux, Junio  22 Bethune-Cook              7.77  
  7   546 Shakir, Lemaar      19 Savanah State             7.81  
  8   316 Vanblount, Darius   20 North Florid              7.83  
  9   226 Prophete, Chris     20 Florida Int'              7.89  
 
Men 50-59 55 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age School                 Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1   444 williamson, mark    57 Unattached                9.31q 
 
Men 60-69 55 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age School                 Prelims 
================================================================
  1   387 Broun, James        63 Unattached                9.51q 
 
Men 70+ 55 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age School                 Prelims 
================================================================
  1   161 Johnston, Joe       71 florida athl             10.18q 
 
Men 18+ 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 North Florida  'A'                                  3:22.53   2 
     1) 315 Sapp, Maurice 22            2) 313 Robb, Desmond 19           
     3) 314 Rolle, Cecil 22             4) 312 Noel, Abraham 21           
  2 Savanah State  'A'                                  3:23.89   1 
     1) 538 Davis, Brandon 19           2) 539 hall, Cameron 19           
     3) 546 Shakir, Lemaar 19           4) 543 Persons, Deandre 19        
  3 Bethune-Cookman  'A'                                3:26.07   1 
     1) 34 Brown, Ricy 22               2) 44 Lambert, Tyler 20           
     3) 37 Davis, Jamel 20              4) 45 Lewis, Kevin 24             
  4 Florida Int'l  'A'                                  3:27.46   2 
     1) 226 Prophete, Chris 20          2) 228 Roberts, Kareem 19         
     3) 221 McGill, Desmond 23          4) 217 Ghent, Marcus 21           
  5 Warner  'A'                                         3:27.92   2 
     1) 457 Mention, Kendrick 20        2) 465 Stephenson, Samuel 21      
     3) 452 Ferguson, Tavius 23         4) 447 Anderson, Kenique 20       
  6 Savanah State  'B'                                  3:32.39   3 
     1) 537 Chinn, Felton 19            2) 535 Ballou, Kristopher 19      
     3) 532 Thomas, Randy 19            4) 544 Leggett, Justin 19         
  7 Bethune-Cookman  'B'                                3:33.67   2 
     1) 31 Banks, Tremayne 22           2) 49 Saint Preux, Junior 22      
     3) 57 Williams, Nicholas 20        4) 51 Stoute, Keron 24            
  8 Florida Int'l  'B'                                  3:40.45   3 
     1) 216 Espitia, Pablo 20           2) 220 Louima, Garry 22           
     3) 218 Knott, Eric 21              4) 223 Onuigbo, Stephen 20        
  9 Florida Int'l  'C'                                  3:44.81   3 
     1) 212 Campbell, Khristian 24      2) 224 Paul, Alexander 22         
     3) 211 Alcuria, Arthur 20          4) 229 Sullivan, Chris 21         
 10 Embry-Riddle  'A'                                   3:45.60   1 
     1) 89 Bullock, James 20            2) 95 Dunbar, Ricardo 20          
     3) 94 DiGregorio, Joe 23           4) 100 Hemingway, Jon 22          
 11 Bethune-Cookman  'D'                                4:05.41   4 
     1) 38 Davis, Nnamdi 21             2) 47 Riggins, Curtis 22          
     3) 29 Adolph, Tashaka 29           4) 33 Brown, Rashaard 19          
 12 Webber  'B'                                         4:08.64   4 
     1) 496 Steinke, Trevor 19          2) 489 McKeithen, Morris 19       
     3) 497 Uche, Enyinnaya 20          4) 495 Schmick, Brennen 19        
 13 Savanah State  'C'                                  4:09.65   4 
     1) 536 Bellamy, Larry 19           2) 533 Shivers, Shuntavian 19     
     3) 545 Richards, Micah 19          4) 540 Hamilton, Kenshard 19      
 14 Bethune-Cookman  'C'                                4:10.10   4 
     1) 53 Swift, Wallace 20            2) 46 Mitchell, Dorwin 20         
     3) 48 Rooks, Demetrius 20          4) 40 Higdon, Derrick 20          
 
Men 18+ Distance Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Embry-Riddle  'A'                                  10:58.36  
     1) 103 Kraus, Zach 22              2) 108 Mays, Jamin 21             
     3) 97 Frenot, Jean 23              4) 91 Carpenter, Andrew 20        
  2 Embry-Riddle  'B'                                  11:07.11  
     1) 106 Lintz, Palmer 22            2) 109 McKenna, Paul 20           
     3) 86 Armor, James 20              4) 104 L'Heureux, Dalton 22       
  3 Saint Leo  'A'                                     11:43.83  
     1) 352 Brown, Steven 21            2) 353 Gardner, David 19          
     3) 355 Mullin, James 20            4) 354 Hill, Patrick 19           
  4 Warner  'A'                                        11:52.72  
     1) 461 Pelham, Nykemis 20          2) 449 Benedetti, Jesus 21        
     3) 454 Jackson, Julian 25          4) 455 Kempton, Brandon 23        
  5 Warner  'B'                                        12:25.11  
     1) 460 Nusbaum, Jonathan 24        2) 459 Noel, Samuel 20            
     3) 463 Pollard, Corey 20           4) 448 Barreto, Edward 21         
 
Men 18-29 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1    56 Williams, Ed'Ricus  20 Bethune-Cook             2.05m    6-08.75 
  2    51 Stoute, Keron       24 Bethune-Cook             2.05m    6-08.75 
  3    89 Bullock, James      20 Embry-Riddle             1.90m    6-02.75 
  4   228 Roberts, Kareem     19 Florida Int'             1.90m    6-02.75 
  5   229 Sullivan, Chris     21 Florida Int'             1.85m    6-00.75 
  6   263 Walker, Jordan      21 Jacksonville             1.85m    6-00.75 
  7    36 Campbell, Terrell   19 Bethune-Cook             1.85m    6-00.75 
  8   463 Pollard, Corey      20 Warner                   1.85m    6-00.75 
  9   397 Flemming, Devontra  22 Unattached               1.80m    5-10.75 
 10   449 Benedetti, Jesus    21 Warner                   1.80m    5-10.75 
 11   456 Kidd, Eric          23 Warner                   1.65m    5-05.00 
 --   437 Tisch, Malachi      22 Unattached                  NH            
 
Men 40-49 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   514 Ashley, Brian       46 Unattached               1.65m    5-05.00 
 
Men 50-59 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   444 williamson, mark    57 Unattached               1.75m    5-08.75 
  2   424 Rick, Scott         51 Unattached               1.65m    5-05.00 
  3   416 Moore, David        57 Unattached               1.40m    4-07.00 
 
Men 18-29 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   140 Watkins, Jared      24 Florida                  4.85m   15-11.00 
  2   133 Amodio, Anthony     24 Florida                  4.70m   15-05.00 
  3   136 Mailloux, Kyle      24 Florida                  4.55m   14-11.00 
  4   117 Turner, Kameron     22 Embry-Riddle             4.40m   14-05.25 
  5    88 Breier, Max         22 Embry-Riddle             4.40m   14-05.25 
  6    87 Bales, A.J.         22 Embry-Riddle             4.25m   13-11.25 
  7   317 Washburn, Clayton   19 North Florid             4.25m   13-11.25 
  8   360 Wonderly, Clifford  19 Thin Air Vau             4.25m   13-11.25 
  9    32 Barthol, Akeem      22 Bethune-Cook             4.25m   13-11.25 
 10   300 Blessing, Marcus    20 North Florid             4.10m   13-05.25 
 11   541 Hayes, Dolphurs     19 Savanah State            4.10m   13-05.25 
 11   311 McLean, Shelton     21 North Florid             4.10m   13-05.25 
 13   542 Jackson, Timothy    19 Savanah State            4.10m   13-05.25 
 14    90 Campobasso, Michae  22 Embry-Riddle             3.95m   12-11.50 
 15   394 Dobbins, Silas      19 Unattached               3.95m   12-11.50 
 15   211 Alcuria, Arthur     20 Florida Int'             3.95m   12-11.50 
 15    92 Cashdollar, Daniel  20 Embry-Riddle             3.95m   12-11.50 
 18    52 Strother, Pierre    23 Bethune-Cook             3.80m   12-05.50 
 19   216 Espitia, Pablo      20 Florida Int'             3.80m   12-05.50 
 20   536 Bellamy, Larry      19 Savanah State            3.05m   10-00.00 
 
Men 50-59 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   244 Bales, Andrew       53 HighStandard             3.35m   10-11.75 
  2   444 williamson, mark    57 Unattached               2.90m    9-06.25 
 
Men 70+ Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   161 Johnston, Joe       71 florida athl             2.90m    9-06.25 
  2   501 Polhamus, Charlie   71 world class              2.30m    7-06.50 
 
Men 18-29 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   417 Morse, Mikese       27 Unattached               7.57m   24-10.00 
  2    48 Rooks, Demetrius    20 Bethune-Cook             7.09m   23-03.25 
  3    39 Fisher, Kenneth     19 Bethune-Cook             7.06m   23-02.00 
  4    57 Williams, Nicholas  20 Bethune-Cook             6.95m   22-09.75 
  5   235 Anstral, Willi      21 Florida Memo             6.80m   22-03.75 
  6   214 Dorvilier, Jamal    19 Florida Int'             6.74m   22-01.50 
  7    89 Bullock, James      20 Embry-Riddle             6.72m   22-00.75 
  8   217 Ghent, Marcus       21 Florida Int'             6.66m   21-10.25 
  9   306 Collins, Caleb      19 North Florid             6.60m   21-08.00 
 10    58 Wright, Jimel       21 Bethune-Cook             6.48m   21-03.25 
 11   488 Hudson, Christophe  19 Webber                   6.40m   21-00.00 
 12    55 Tiller, Micheal     20 Bethune-Cook             6.28m   20-07.25 
 13   263 Walker, Jordan      21 Jacksonville             6.27m   20-07.00 
 14   397 Flemming, Devontra  22 Unattached               6.27m   20-07.00 
 15   107 Maku, Richard       21 Embry-Riddle             6.21m   20-04.50 
 16    45 Lewis, Kevin        24 Bethune-Cook             6.20m   20-04.25 
 17   459 Noel, Samuel        20 Warner                   6.07m   19-11.00 
 18   229 Sullivan, Chris     21 Florida Int'             5.97m   19-07.00 
 19   218 Knott, Eric         21 Florida Int'             5.93m   19-05.50 
 20   333 Williams, Clarence  19 PeakPerforma             5.71m   18-09.00 
 21    90 Campobasso, Michae  22 Embry-Riddle             5.65m   18-06.50 
 22   332 Williams, Christia  19 PeakPerforma             5.63m   18-05.75 
 23    72 Williams, Shaquill  19 Brewton-Park             5.28m   17-04.00 
 --   487 Decomo, Ronald      19 Webber                    FOUL            
 
Men 18-29 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1    55 Tiller, Micheal     20 Bethune-Cook            15.41m   50-06.75 
  2    41 Howard, Laquan      24 Bethune-Cook            14.98m   49-01.75 
  3    58 Wright, Jimel       21 Bethune-Cook            14.97m   49-01.50 
  4    39 Fisher, Kenneth     19 Bethune-Cook            14.50m   47-07.00 
  5   306 Collins, Caleb      19 North Florid            14.01m   45-11.75 
  6   397 Flemming, Devontra  22 Unattached              13.52m   44-04.25 
  7   488 Hudson, Christophe  19 Webber                  13.20m   43-03.75 
  8   116 Tolliver, Juwan     20 Embry-Riddle            12.83m   42-01.25 
  9   459 Noel, Samuel        20 Warner                  12.37m   40-07.00 
 10   332 Williams, Christia  19 PeakPerforma            12.32m   40-05.00 
 11   333 Williams, Clarence  19 PeakPerforma            12.14m   39-10.00 
 
Men 18-29 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1    43 Kimbrough, Barry    21 Bethune-Cook            14.18m   46-06.25 
  2   219 Lickfield, Chris    24 Florida Int'            13.35m   43-09.75 
  3   451 Cassidy, Michael    21 Warner                  12.79m   41-11.50 
  4    51 Stoute, Keron       24 Bethune-Cook            12.04m   39-06.00 
  5   225 Pratt, Sean         20 Florida Int'            11.73m   38-06.00 
  6    96 Farner, Zack        20 Embry-Riddle            11.66m   38-03.25 
  7    38 Davis, Nnamdi       21 Bethune-Cook            11.49m   37-08.50 
  8   229 Sullivan, Chris     21 Florida Int'            11.46m   37-07.25 
  9   492 Parsons, Joshua     19 Webber                  10.79m   35-05.00 
 10   117 Turner, Kameron     22 Embry-Riddle            10.18m   33-04.75 
 11   458 Moore, Chad         21 Warner                   9.41m   30-10.50 
 12   462 Pivaco, James       19 Warner                   7.99m   26-02.75 
 
Men 18-29 Weight Throw
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   219 Lickfield, Chris    24 Florida Int'            15.62m   51-03.00 
  2   451 Cassidy, Michael    21 Warner                  13.40m   43-11.75 
  3    96 Farner, Zack        20 Embry-Riddle            12.64m   41-05.75 
  4   225 Pratt, Sean         20 Florida Int'            12.24m   40-02.00 
 --   534 Akins, Derrick      19 Savanah State             FOUL            
 --   492 Parsons, Joshua     19 Webber                    FOUL            
 
Men 50-59 Weight Throw
=================================================================================
    Name                     Age School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   433 Sputo, Thomas       54 Unattached              13.08m   42-11.00 
 
                    Women - Team Rankings - 1 Events Scored
===============================================================================
    1) Bethune-Cookman             14        2) Jacksonville               13   
    3) Savanah State                6        4) Florida Atlantic            1